Weź udział w Zawierusze!

Weź udział w Zawierusze!

Blizzone zwołuje wszystkich bohaterów burzy do Nexusa! Potrzebujemy waszej pomocy, aby zrobić tam solidną zawieruchę. W najbliższy czwartek o 20:00 odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Zawierucha w Nexusie”. Eventu organizowanego od społeczności dla społeczności. Podczas pierwszego spotkania czekają na Was niespodzianki, a największą z nich jest nasz gość.

Omówimy zmiany, które zajdą w najbliższym patchu, zagramy Li-Ming, a przez pierwszą godzinę spotkania będzie nam towarzyszyć Adrian „Ardren” Zaremba. Na co dzień gra on w polskiej drużynie Go, która w ostatnich kwalifikacjach do IEM Katowice doszła do ćwierćfinałów. Dzięki temu pokazała rywalom, że trzeba na nią uważać i ma realne szanse na występy w Spodku. Dodatkowo po spotkaniu z Ardrenem zaprosimy Was do wspólnej rozgrywki na streamie!

Będziemy się spotykać co tydzień w czwartki o 20:00. Podczas kolejnych spotkań planowane są wspólne rozgrywki z widzami, eventy dla społeczności, wywiady z profesjonalistami i również treningi dla graczy. Stay tuned!


Stream: Twitch