Wiadomość z ostatniej chwili - Podkręćmy basy!

Wiadomość z ostatniej chwili - Podkręćmy basy!

Do Nexusa wkracza Lúcio! Znany DJ zadebiutuje na PST już 6 lutego. Poznajcie tego nowego Pomocnika i podkręćcie basy na swoich ulubionych polach bitew. Czas się podleczyć!W ostatnim czasie do Nexusa zawitało wielu zabójców. Sytuacja stała się napięta, dlatego Twórcy postanowili ją trochę rozładować, organizując w Heroes dyskotekę. Kto inny sprawdziłby się lepiej w roli DJ-a, jak nie sam Lúcio? Postać ta zapełni lukę pośród pomocników.


Odlotowy pomocnik ożywi atmosferę w Nexusie!

Nie da się ukryć, że gracze czują lekki przesyt zabójcami. Lúcio to nie tylko powiew świeżości pośród ról, to także zastrzyk energii, który jest potrzebny w Heroes. Ten nowy bohater z pewnością namiesza w obecnej Mecie. W grze Overwatch Lúcio może jeździć po ścianach, przyspieszać lub leczyć sojuszników za pomocą przyjemnych dla ucha bitów, czy nawet dzięki zdolności bohaterskiej zapewnić potężną tarczę pobliskim przyjaznym bohaterom. To wszystko możemy zaobserwować na powyższym trailerze.Jeszcze więcej tarcz!

Premiera Lúcio zbiegła się ze zmianami u Tassadara. Można zatem przypuszczać, że Meta na dwóch pomocników powróci z hukiem. Niewykluczone, że ten bohater stworzy brawurowe duo z Zarią lub nawet Artanisem.
Mobilny pomocnik - inny wymiar leczenia

Dla niektórych Graczy rola pomocnika jest po prostu nudna. Lúcio z całą pewnością ożywi atmosferę w Nexusie, a przy okazji wprowadzi innowacyjną mechanikę. Być może premiera tego bohatera otworzy również nowe możliwości dla postaci, które dotychczas nie mogły odnaleźć się w Mecie.
Drogą podsumowania...

Podobno muzyka łagodzi obyczaje. Będziemy mogli przekonać się o tym już wkrótce, gdy Lúcio tanecznym krokiem wstąpi do Nexusa! Jedno trzeba Twórcom przyznać - ten niezwykle mobilny bohater to strzał w dziesiątkę. A jakie są Wasze osobiste odczucia na ten temat? Czy i Wy nie możecie się już doczekać? Koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach!