Wykuci w Nexusie! - wieści z Blizzconu

Wykuci w Nexusie! - wieści z Blizzconu

Kurz po Blizzconie 2016 zdążył już opaść, ale w Nexusie jeszcze nigdy nie było tak gorąco! Oto lista nowości do gry Heroes of the Storm, zaprezentowana na tegorocznej imprezie.


NOWI BOHATEROWIE:

Już wkrótce do Nexusa dołączy dwójka bohaterów ze świata Warcrafta. Pierwszą z nich będzie legendarny bohater Przymierza, Varian Wrynn, postać multiklasowa będąca jednocześnie wojownikiem jak i zabójcą. Ma on również trzy umiejętności ostateczne, które dopasować będziemy mogli do odpowiedniego stylu gry. Kolejną zaprezentowaną postacią był wielki zły serii - Ragnaros! Jako Władca Ognia będziemy mogli przejąć zniszczony lub sojuszniczy fort i stać się prawdziwym raid bossem. Obie postacie zaprezentowane na najlepszej do tej pory animacji z HotSa - Wykuci w ogniu!

NOWA BOHATERSKA BÓJKA

Zemsta Czarnosercego była bójką zaprezentowaną na Blizzconie. W tej bójce po raz pierwszy zostanie wprowadzona na pola bitwy mechanika w stylu atak/obrona oraz asymetryczny styl prowadzenia rozgrywki. Na mapie Zemsta Czarnosercego tylko jedna drużyna posiada bazę. Jej członkowie muszą zbierać kule armatnie, ładować działa w dokach i ostrzeliwać okręt Czarnosercego, by posłać go na dno. Obrońcy muszą wspomagać okręt Czarnosercego w czasie oblężenia i uniemożliwiać atakującym zbieranie kul armatnich, by zapobiec zatopieniu okrętu, nim osiągnie punkt docelowy.


WYZWANIE NEXUSA

Począwszy od 15 listopada do 4 stycznia, wy i wasi znajomi będziecie mogli zdobyć darmową zawartość do Heroes of the Storm i Overwatch, po prostu grając razem w Heroes of the Storm!

Rozegranie 15 meczów w trybach Rankingu, Poza rankingiem, Szybkiego meczu lub Przeciw SI razem ze znajomym zanim upłynie czas, zagwarantuje otrzymanie skórki Oni Genji, graffiti oraz ikony gracza w Overwatch, a także bohaterkę Zarię i portret Oni Genji w Heroes of the Storm. Nagrody są tym lepsze, im więcej rozegracie meczów. Za 30 wspólnych meczów otrzymacie jeszcze więcej bohaterów - Szarogrzywego, Auriel, Kerrigan oraz Li-Ming, wierzchowca – Ścigacz Orochi oraz Stymulator na 30 dni.

DODATKOWE INFORMACJE

Poza tymi ekscytującymi nowościami dowiedzieliśmy się również, że mapa Nawiedzone Kopalnie będzie dostępna poza grą dowolną w grach rankingowych oraz szybkich meczach. Mapa przeszła mały remake co poskutkuje lepszym balansem dla obu drużyn. Dowiedzieliśmy się również, że kolejnymi postaciami, które otrzymają poważniejszą aktualizacje będą Kharazim, Dehaka oraz Artanis.


Jak widać już wkrótce będziemy mieć sporo powodów na powrót do Heroes of the Storm. Do zobaczenia w Nexusie!