Zakończenie akcji „Starania w dobrej sprawie”

Zakończenie akcji „Starania w dobrej sprawie”

Dobiegł końca ostatni tydzień trwania akcji „Starania w dobrej sprawie”. Wszyscy uczestnicy bardzo się starali i bez wątpienia udało się im uczynić wiele dobrego! Dziękujemy wszystkim widzom, którzy śledzili losy czwórki europejskich streamerów pnących się na szczyty ligi bohaterów. Zawodnikom udało się zdobyć imponującą kwotę 61.600 EUR, która zostanie przekazana fundacjom Make-A-Wish® oraz JA Worldwide. Ponadto uczestnikom akcji „Starania w dobrej sprawie” na całym świecie udało się zebrać okrągłą sumę 161.514 EUR na cele charytatywne.

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie zawodników z wyszczególnieniem zebranych przez nich kwot pieniężnych oraz osiągniętej pozycji w rankingu. Jeśli przegapiliście zapowiedź akcji „Starania w dobrej sprawie”, koniecznie zapoznajcie się z treścią pierwszego artykułu, gdzie znajdziecie ogólne informacje na jej temat..


Wyniki w edycji europejskiej:

...

Kev1n

Kev1n uzyskał rangę diamentową 2 i został zwycięzcą w akcji „Starania w dobrej sprawie”. Udało mu się zebrać w sumie 29.800 EUR dla fundacji Make-A-Wish.

...

CaspeRRR

Casperrr ukończył rywalizację z rangą złotą 5 i zdobył w sumie 10.900 EUR dla fundacji JA Worldwide.

...

Skyyart

Skyyart zdobył rangę złotą 5, mając za sobą zaledwie kilka zwycięstw więcej niż poprzednik, i zdobył w sumie 12.700 EUR dla fundacji Make-A-Wish.

...

PyrionFlax

Pyrion wywalczył sobie wyjście z kategorii brązowej i ukończył akcją „Starania w dobrej sprawie” z rangą srebrną 5. Zdobył w sumie 8.200 EUR dla fundacji Make-A-Wish.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do trenerów biorących udział w akcji „Starania w dobrej sprawie” – graczy: TazzDingo, Nostromia, CEBKAJE, Impishou, Duncan, Sjin oraz Bakery – za nieocenioną pomoc udzieloną naszym zawodnikom podczas ich drogi na szczyty rankingu ligi bohaterów.


Fundacja Make-A-Wish

Fundacja Make-A-Wish spełnia marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu, aby dać im nadzieję, siłę i radość. Dowiedz się więcej na www.worldwish.org.

Fundacja JA Worldwide

JA Worldwide to jedna z największych światowych organizacji pozarządowych, której celem jest polepszenie sytuacji społecznej i ekonomicznej młodych ludzi poprzez edukację i inne sposoby umożliwiające im osiągnięcie sukcesu ekonomicznego. Dzięki nowatorskim metodom nauki umiejętności z zakresu finansów, gotowości do pracy i przedsiębiorczości efektywnie wpływają na poszerzenie możliwości młodych ludzi, a także wzmacniają ich zdolność do polepszania własnej sytuacji ekonomicznej, jak również budowania dobrobytu ich rodzin, społeczności oraz całej gospodarki. JA Worldwide to ponad 100 państw członkowskich i sieć ponad 450 000 wolontariuszy oraz mentorów we wszystkich sektorach społecznych, którzy codziennie docierają do ponad 10 milionów młodych ludzi na całym świecie. Dowiedz się więcej na www.jaworldwide.org.


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i obserwatorom naszego wydarzenia charytatywnego. Do zobaczenia w Nexusie!