Blackrock Mountain nową przygodą?

Blackrock Mountain nową przygodą?

News (spekulacja?) może i nie jest najświeższy i każdy, kto ciut bardziej interesuje się Hearthstonem pewnie jest już nim podekscytowany tak samo jak ja, ale wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, iż lada moment Blizzard zaprezentuje nam nową przygodę do naszej ulubionej karcianki. Przygodę osadzoną w Blackrock Mountain, znanej z World of Warcraft miejscówce, w której osadzonych jest aż siedem instancji, w tym rajdy - Molten Core (gdzie mierzymy się z Ragnarosem) oraz Blackwing Lair (gdzie naszym głównym oponentem jest Nefarian, syn Deathwinga).

 

Jakież to znaki wskazują na taki bieg wydarzeń? Jest tego dość sporo. Zacznijmy od wprowadzonych do plików gry po ostatnim patchu wpisów dotyczących nowych achievementów. Myślę, że wpis "purchase brm presale" jest dość sugestywny. W tej samej aktualizacji pojawiły się też wpisy dotyczące trzech nowych rewersów do kart: Molten Core, Ragnaros oraz Golden Celebration. Ragnaros został już potwierdzony jako rewers za marzec. Drugi z nowych rewersów - Molten Core - także jest dość sugestywny.

 

Na oficjalnej blizzardowskiej stronie poświęconej Hearthstone'owi (http://us.battle.net/hearthstone/en/) zostało wprowadzonych kilka kosmetycznych zmian. Rzuca się w oczy znajdujący się tuż nad paskiem nawigacyjnym lewitujący golem. Galeria kart na stronie głównej zmieniła się i zawiera teraz stwory/postacie, które w World of Warcraft spotkać można właśnie w Blackrock Mountain (Dark Iron Dwarf, Magma Rager etc.).

 

Jakby tego było mało, wyciekły również screeny przedstawiające potencjalne nowe karty do Hearthstone'a. Przeciek może być prawdziwym przeciekiem, ale może też być celowym zabiegiem Blizzarda, aby wzniecić fascynację fanów. Choć można się natknąć na kilka fejków, to jednak część grafik wygląda na autentyczne. Poniżej zamieszczam link do listy screenów z kartami, które uznałem za wiarygodne:

 

http://imgur.com/V5SXw0Q,CRgVtNg,cTz0lmz,r5n2684,ALwh1Fq,d9lze9l#0

 

Nowa broń Wojownika, dwa (!) nowe klasowe spelle Maga, neutralny taunt 6/8, nowy klasowy stwór Shamana, nowe neutralne legendy. A to dopiero początek! Póki co osobiście powiem, że jestem tym wszystkim niesamowicie podniecony.

 

Kiedy dowiemy się więcej? Odpowiedź jest jednoznaczna. 6.03.2015, podczas PAX East Blizzard poprowadzi panel poświęcony Hearthstone'owi, Overwatchowi oraz Heroes of the Storm. Naxxramas, pierwsza przygoda do HSa, został ogłoszony właśnie podczas zeszłorocznego PAX. Myślę, że nowa przygoda, Blackrock Mountain, zostanie zapowiedziana już w tym tygodniu, w piątek, o godzinie 16:30 naszego czasu. I obym się nie mylił!

Komentarze

wickeD 3. Marzec 2015 - 15:01
"Przeciek może być prawdziwym przeciekiem(...)" xD
Kordian Tomaszewski 4. Marzec 2015 - 15:17
Wszystko wygląda wiarygodnie :) Dobry artykuł :)