Blizzone Funstone Cup

Blizzone Funstone Cup

Boy, look who it is! Jeśli jeszcze nie zapomniałeś, że w Hearthstone chodzi głównie o zabawę, zapraszamy na Funstone Cup! Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie - doświadczeni gracze zasady, które zmienią ich postrzeganie tej gry - nowsi gracze zobaczą jak zabawna może być rozgrywka w Hearthstone! Żadnych zgłoszeń, po prostu konstruujesz deck zgodnie z obowiązującą na dany tydzień zasadą i starasz się mieć fun!

  • Kiedy? 2015-08-24 19:00:00
  • Gdzie? serwer TeamSpeak 3 (ts3.blizzone.pl)
  • Administratorzy: Eutanasya, TheNaturat


1. Ogólne założenia

1.1.Turniej Blizzone FunStone Cup jest organizowany przez portal ‘Blizzone.pl’.

1.2.Wymagane jest posiadanie konta na portalu ‘Blizzone.pl’.

2. Wymagania uczestników

2.1.Konto na Battle.net z grą Hearthstone: Heroes of Warcraft.

3. Definicje osób pracujących nad turniejem

3.1.Administrator rozgrywek - osoba decyzyjna w sprawie całych rozgrywek - terminarzy, administratorów turniejów, przydziału Casterów, dopuszczania oraz wykluczania graczy z całych rozgrywek.

3.2.Administrator turnieju - osoba odpowiedzialna za jeden dany turniej - prowadzenie drabinki, zarządzanie godzinowe turniejem.

3.3.Caster - osoba transmitująca rozgrywki na żywo - osoba zatwierdzona przez Administratora rozgrywek, gracze mają obowiązek zaprosić Castera do gry, jeśli ten wyrazi taką chęć.

4. Zasady rozgrywek

4.1.Rozgrywki odbywają się cyklicznie w formacie drabinki pojedynczej eliminacji.

4.2.Format poszczególnych etapów turnieju są następujące: finały są rozgrywane w formacie Bo5, wszystkie inne gry w formacie Bo3.

4.3.Turniej rozgrywany jest w formacie Conquest, tj. po wygraniu pojedynku jedną z talii, nie można wybrać jej ponownie do kolejnego meczu przeciwko temu samemu Graczowi.

4.5.Gracze gromadzą się na serwerze TeamSpeak 3 na kanale Blizzone FunStone CUŚ. Obecność na kanale jest obowiązkowa! Nieobecność może poskutkować usunięciem z turnieju, a spory będą rozstrzygane na korzyść osoby obecnej na kanale.

5. Zasady turnieju

5.1.Każda edycja turnieju będzie cechowała się swoim indywidualnym zestawem zasad, dla tego będą one każdorazowo zamieszczane pod wydarzeniem na portalu blizzone.pl, oraz w opisie kanału TS3, na którym będą przebywać Gracze.

5.2.Wniosek o walkower Gracz może złożyć Administratorowi turnieju, jeśli jego przeciwnik nie stawił się na daną godzinę - dopuszcza się 10 minut opóźnienia. Jeśli po upływie tego czasu pojawi się Gracz, mecz może zostać rozegrany tylko wtedy, gdy zgodzi się na to Gracz oczekujący oraz Administrator turnieju.

5.3.Gracze, którzy zauważą jakiekolwiek nieprawidłowości w takcie trwania turnieju są proszeni o wysyłanie screenshotów pokazujących nieprawidłowości na adres blizzone.hscup@gmail.com

6. Inne

6.1.Jeżeli zajdzie taka potrzeba, administracja Blizzone.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian do powyższego regulaminu.

6.2.W przypadku zauważenia jakichkolwiek odstępstw od zasad zapisanych w regulaminie, Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia Gracza z turnieju, a w skrajnych przypadkach niedopuszczenia do kolejnych jego edycji.

Komentarze

Obrazek użytkownika Misiekofski
Misiekofski 21. Sierpień 2015 - 10:10
<p>Tak czekałem, tak czekałem a tu sruuu wyjazd służbowy.<br />No i nie zdążę :P</p>