Blizzone Hearthstone Cup - podsumowanie kwalifikacji

Blizzone Hearthstone Cup - podsumowanie kwalifikacji

W minioną sobotę odbył się ostatni już turniej z serii Blizzone Hearthstone Cup. Ale to jeszcze nie koniec emocji!


Przed nami finał sezonu, w którym zmierzą się zawodnicy prezentujący najwyższą formę w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy zmagań.

Chociaż był to ostatni turniej i roszady wśród najlepszej szesnastki były nieuniknione, chyba nikt nie spodziewał się pojawienia zawodnika, który do tej pory nie brał udziału w żadnej z poprzednich edycji i zdominował wszystkich, tym samym gwarantując sobie w ostatniej chwili awans do finału sezonu! Nie można tego usprawiedliwić prostymi przeciwnikami w drabince - musiał się bowiem mierzyć z Fennixem oraz wiceliderem rankingu Zavadą.

W finale pojawiła się kolejna niespodzianka tego turnieju - Ichigo, który pokonał na swej drodze aż trzech finalistów wcześniejszych turniejów i tym występem awansował o 10 oczek, co również dało mu kwalifikację. Obaj finaliści wygryźli tym samym z najlepszej szesnastki graczy Myris oraz Chati24, przy czym obu od awansu dzieliło zaledwie 5 punktów!

Gdyby tego było mało, CoockiePL, finiszując już w ro16 zebrał dokładnie tyle samo punktów, ile miał ostatni awansujący zawodnik, tym samym stając się siedemnastym graczem, który pojawi się w finale.


Poniżej prezentujemy pełną listę finalistów, którym gratulujemy sukcesu oraz życzymy powodzenia w finale:


http://zapodaj.net/images/9b4b0f4fa953a.jpg


Tymczasem, publikujemy statystyki z minionego turnieju przedstawione na poniższej infografice oraz krótkie podsumowanie:


http://zapodaj.net/images/75a007ec73d95.jpg


Niesłabnącą popularnością cieszył się Łowca oraz Druid, natomiast kosztem Paladyna zyskał Czarnoksiężnik pojawiający się w niemal co trzecim rozdaniu! Niespodzianką było pojawienie się zupełnie niegranego wcześniej Łotra, chociaż nie odniósł on spektakularnych sukcesów. Tymczasem, popularność Wojownika wzrosła do 7%, ale bez uszczerbku na win ratio, w którym uplasował się na miejscu pierwszym z wynikiem 100%.

Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękujemy, oraz zachęcamy do wspólnego oglądania finalistów! A jeśli uważacie, że to Wy powinniście grać o tytuł mistrza... wyczekujcie informacji o przyszłym sezonie Blizzone Hearthstone Cup i nie przegapcie swojej szansy!

Komentarze

Korg 3. Październik 2015 - 19:12
Kiedy odbędzie się finał?
Obrazek użytkownika aLo
aLo 5. Październik 2015 - 20:28
Jutro powinien się pojawić news ze wszystkimi informacjami dotyczącymi finału, ale mogę powiedzieć, że będzie to 10 października :)
Korg 5. Październik 2015 - 21:11
Ok, dzięki :)
Obrazek użytkownika XanderTrago
XanderTrago 6. Październik 2015 - 17:26
Trololo jestem finalistą sezonu <wooooooo> nawet się tego nie spodziewałem :D
Obrazek użytkownika aLo
aLo 7. Październik 2015 - 14:50
Nie możesz obniżyć lotów w następnym sezonie, dlatego ćwicz ciężko! :D