Galaxy i LotV rewers

Galaxy i LotV rewers

 

Pojawiła się akcja promocyjna nowego smartphonu Samsonga - Galaxy S6. Blizzard postanowił nagrodzić jego nabywców kilkoma fantami

 

Od 16 lipca każdy gracz na świecie, który zagra w Hearthstone na jednym z nowych telefonów Samsung Galaxy S6, otrzyma 3 darmowe klasyczne pakiety kart i błyszczący rewers Galaxy Gifts.

 

Rewers prezentuje się następująco:

 

 

Jak ocenić ten ruch? Wiadomo - jest to akcja marketingowa, na pewno dobrze opłacana. Ale to wciąż tylko bonus do gry, który nic wielkiego do rozgrywki nie wnosi.

Samo przypisanie nagrody możecie wykonać na telefonie znajomego (przy zachowaniu oczywiście ostrożności, nie podawaniu hasła itd! ;) ).

Natomiast już pojawiają się poradniki emulowania w virtalboxie środowiska owego telefonu, ewentualnie zmiany systemowych danych na telefonach. Jednakże pamiętajcie by zawsze ostrożnie działać z takimi modyfikacjami - moga być ostatnią rzeczą jaką zrobicie na tym sprzęcie!

 


 

Drugim rewersem który poznaliśmy w ostatnim czasie to nagroda za edycje kolekcjonerską lub rozszerzoną Legacy of the Void - będzie się nazywac po prostu 'Protoss card back'. Na chwile obecną dysponujemy jedynie podglądem w małej jakości

 

 

Kolejny, nowy rewers poznamy zapewne już niedługo - za sierpień '15 :)

Nowe rewersy oczywiście dodałem do naszej galerii rewersów HSa