Gobliny i mafia, czyli najnowsze wieści o nowym dodatku do Hearthstone

Gobliny i mafia, czyli najnowsze wieści o nowym dodatku do Hearthstone

Dostajemy coraz więcej poszlak odnośnie nowego dodatku do Hearthstone! Najwyższy czas podsumować to, co wiemy do tej pory: w nowym dodatku spodziewać się możemy gangsterskich klimatów!

Wskazują na to ostatnie wycieki z głównych profili Hearthstone'a w mediach społecznościowych. Obok pokazanej wcześniej pocztówki z pozdrowieniami z Gadżetonu otrzymaliśmy drugą wskazówkę - stronę z "gazety" informującej nas o otwarciu nowego, gadżetańskiego banku!

Prócz słów-kluczy takich jak np. mechy, dostajemy odnośnik do "Baru Talana" - barmana z gadżetańskiego lokalu. Po wejściu z nim w konwersację otrzymujemy na wstępie jeden z czterech specjalnych "drinków", które mogą być nowymi kartami w zbliżającym się rozszerzeniu.

Następnie Talan przekazuje nam wiele informacji odnośnie sytuacji w Gadżetonie - m.in. o panującej wojnie gangów, czy o podejrzanym szefie nowootwartego banku.

Do miasta przybywają także nowi "biznesmeni", a do tego odnaleziono szkielet dinozaura.


Szczegóły rozmowy z barmanem Talanem oraz prognozy odnośnie tego, co zobaczymy w nowym dodatku odnajdziecie w filmach naszego eksperta od fabuły Warcrafta: Drwala Rębajło!