HCT World Championship na żywo

HCT World Championship na żywo

Mistrzostwa World Championship Hearthstone® Championship Tour (HCT) to wisienka na torcie tegorocznych rozgrywek Hearthstone® Championship Tour – a czy jest lepszy sposób na uczczenie 2017 roku niż podróż do Amsterdamu, by przeżyć wszystko na żywo? Oto pięć powodów, dla których warto pojawić się na mistrzostwach HCT World Championship 2017 osobiście.

Spotkania z waszymi ulubionymi twórcami

Czym byłby Hearthstone Championship Tour bez naszego zespołu? Czy istnieje jakiś lepszy sposób, by docenić to wspaniałe mistrzowskie wydarzenie niż obecność aż czerech twórców? W hali Beurs van Berlage pojawią się:

Ben_Brode_Headshot.jpg

Seyil_Yoon_Headshot.jpg

Mike_Donais_Headshot.jpg

Dean_Ayala_Headshot.jpg

Ben Brode Seyil Yoon Mike Donais Dean Ayala
Reżyser gry Starszy Inżynier Oprogramowania Naczelny projektant gry Projektant gry

Będziecie mieć szansę poznać ich wszystkich, zamienić z nimi kilka słów, a nawet zagrać w Hearthstone! W ramach wydarzenia HCT World Championship przygotujemy codzienne konkursy dla uczestników, a jednym z nich będzie możliwość gry w jednym zespole z waszymi ulubionymi twórcami (lub przeciwko nim) przy stanowisku Bitwa morska! – więcej szczegółów poniżej.

Spotkania z zawodowcami

Szesnastu uczestników mistrzostw HCT World Championship to nie jedyni zawodowi gracze, których będziecie mogli spotkać. W Amsterdamie pojawią się również:

Thisj_Headshot.jpg

Dog_Headshot.jpg

Firebat_Headshot.jpg

RDU_Headshot.jpg

Thijs Molendijk David Caero James Kostesich Radu Dima
Thijs Dog Firebat RDU

Pojedynki w Hearthstone każdego dnia!

Gracze Hearthstone doskonale zdają sobie sprawę z konieczności maksymalizacji korzyści w minimalnym czasie, dlatego mistrzostwa HCT World Championship to nie tylko oglądanie, ale również gra w Hearthstone! Dla uczestników przygotowaliśmy następujące stanowiska:

Bitwa morska!

Podczas HCT World Championship spróbujemy przebić HCT Summer. Tym razem nie tylko będziecie mogli zmierzyć się z twórcami – możecie być nawet w jednej drużynie! Bitwa morska! stanowi unikatowe połączenie Bójki przy kominku i gier planszowych. Wy i wasi znajomi (albo przyszli znajomi) dołączycie do twórcy Blizzarda lub znanej postaci ze społeczności Hearthstone, by zagrać przeciwko innemu, trzyosobowemu zespołowi, na jednym z kilku stanowisk.

Chcecie rozegrać niezapomnianą partyjkę w Hearthstone z najciekawszymi postaciami z branży? Nic prostszego!

Codzienne turnieje Hearthstone

W czwartek, piątek i sobotę przeprowadzimy turnieje w systemie szwajcarskim dla pierwszych 128 graczy, którzy się zapiszą. Jeśli od dawna chcieliście wziąć udział w dużym turnieju Hearthstone w sieci LAN, to zyskacie taką możliwość. Kolejne rundy turnieju, rozgrywanego w formule podboju do trzech zwycięstw z jedną blokadą, zwieńczy drabinka w systemie pucharowym z ośmioma najlepszymi graczami. Brzmi poważnie? Bo tak właśnie jest, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę nagrodę: opłaconą wycieczkę na mistrzostwa HCT Seasonal Championship w 2018.

Inne nagrody to przypinki HCT, nowe notatniki HCT World Championship, koszulki HCT World Championship oraz rzadka torba podróżna z Roku Mamuta.

Zapoznajcie się z pełnymi zasadami dotyczącymi codziennych turniejów. Jeśli nie uda się wam załapać do któregoś z nich, nie martwcie się! Podczas HCT World Championship będziecie mieć wiele możliwości, by zagrać w Hearthstone i wygrać nagrody.

Rewers Radość zwycięstwa

ESPORTS02_HS_Lightbox_LW_500x345.png

Uczestnicy wydarzenia wieńczącego cykl Hearthstone Championship Tour 2017 otrzymają również rewers Radość zwycięstwa, który można zdobyć jedynie podczas wydarzenia z serii HCT Championship.

Wakacje z Hearthstone

HCTAttendeeExp_HS_Body_LW_600x400.jpg

Amsterdam to nie tylko gospodarz mistrzostw HCT World Championship – to również niesamowite miejsce dla turystów. Stolicę Holandii zbudowano pierwotnie przy tamie na rzece Amstel, jednak z czasem miasto to urosło do jednego z najważniejszych portów w XVII wieku.

Dzisiejszy Amsterdam pełny jest cudownej architektury, wliczając w to romantyczne kanały i historyczne budynki, jak Oude Kerk (Stary kościół), który wzniesiono w 1306! Amsterdam posiada również mnóstwo zieleni i otwartych przestrzeni.

Byście mogli w pełni cieszyć się mistrzostwami HCT World Championship, mamy dla was zniżki hotelowe! Beurs van Berlage oferuje zniżki w hotelach partnerskich, ale możecie skorzystać również z wymienionych poniżej ofert.

The Arcade Hotel

15% zniżki na pobyt w okresie 16–23 stycznia*
Kod promocyjny: BlizzardHCT2017

Swissôtel Amsterdam

17% rabatu na ceny pokoi standardowych w dniach 18-21 stycznia*
Kod promocyjny: PDIR

StayOkay Hostel Amsterdam Stadsdoelen

10% zniżki za noc w dniach 17-22 stycznia, z wyłączeniem śniadań i podatku turystycznego (konieczny przynajmniej dwudniowy pobyt)*
Kod promocyjny: HCTW10

Mercure Hotel Amsterdam Centre Canal District

10% rabatu na ceny pokoi standardowych w dniach 17-22 stycznia*
Kod promocyjny: SC287755941

*Rabaty zależne są od dostępności oraz innych warunków. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z hotelami.

Dostatecznie pobudziliśmy wasz apetyt na Hearthstone? Bilety na mistrzostwa HCT World Championship są już dostępne w ograniczonych ilościach i można je kupić poniżej.

Billetterie Weezevent