Karczemna Bójka #64

Karczemna Bójka #64

Nadszedł tydzień, w którym zostanie odsłonięte ostatnie skrzydło “Pewnej nocy w Karazhanie”. Aby umilić oczekiwanie na Iglicę, Blizzard zaproponował nam nową Karczemną Bójkę, utrzymaną w klimacie przygody. Powitajcie wszyscy “Imprezowe portale!”.

Każdy z graczy gra Medivhem, a jego talia złożona jest z różnych portali dostępnych w grze. Na potrzeby tego Brawla została dodana jedna karta, by urozmaicić rozgrywkę. Na polu bitwy znajdują się dwaj stronnicy, po jednym dla każdej ze stron, jednak nie są to zwykłe kreatury. Nie mają życia i ataku, nie mogą zginąć, a dzięki nim koszt portali gracza jest zmniejszony o 1.

Lista portali, które zawierają talie graczy:

Bójka zawiera też jedną dedykowaną kartę o nazwie "Imprezowy portal!" i koszcie 3, z której może pojawić się kilka ciekawych kreatur nawiązujących do przygody "Pewnej nocy w Karazhanie":

  • Romulo 3/4 5 Na koniec Twojej tury przywróc 5pkt. zdrowia Twojemu bohaterowi.
  • Żywiołak Imprezy 2/2 3 Prowokacja
  • Mim 3/6 3 Prowokacja
  • Czerwony Kapturek 3/2 5 Prowokacja Agonia:Wrogowie nie mogą atakować w tej turze.

Jak widzicie, jest to bójka niemalże kompletnie zależna od losowości portali. Jedyne, o czym należy pamiętać, to mulligan pod najtańsze z nich. Mam nadzieję, że ten klimatyczny Brawl umili Wam czas oczekiwania na Iglicę i zapewni dobrą zabawę. Niech RNG będzie z Wami!