Karczemna Bójka #66

Karczemna Bójka #66

Też cieszycie się na turniej ze zbanowanymi kartami od Firebata? Też nie możecie się doczekać by zobaczyć jak wyglądają rozgrywki z mniejszą liczbą efektów RNG oraz z kartami, które nie są przepakowane? Jeśli tak samo jak ja oczekujecie tego turnieju, czas powinna umilić wam karczemna bójka - Najlepsza trójka.

Dzisiejszy Tavern Brawl jest bardzo podobny do najlepszej dwójki, która gościła u nas niedawno i zrobiła duże wrażenie na graczach. Do tej pory w internecie można znaleźć dużą ilość decków, które są efektywne i pozwalały farmić złoto. W dzisiejszej wybieramy klasę i 3 karty. Każda talia złożona jest z 10 kopii danego wyboru. Podobnie jak wtedy, mnogość wyborów jest ogromna.

Ja sam sprawdziłem do tej pory 2 warianty po jednym na Warlocka i Priesta. Talia Czarnoksiężnika składa się z Succubus, Silverware Golem oraz Soulfire i polega na jak najszybszym zabiciu oponenta zaklęciami przy jednoczesnej rozbudowie stołu. Talia Kapłana zaś zawiera Mind Blast, Novice Engineer oraz Loot Hoarder. Talia Warlocka sprawdza się nieco lepiej i polecam ją do szybkiego wbijania złota. Duże zarobki gwarantowane.

Powodzenia i niech RNG będzie z wami!