Karczemna Bójka #72

Karczemna Bójka #72

Oglądacie mistrzostwa świata? Odwiedźcie kanał BlackFIreIce'a https://www.twitch.tv/blackfireice. Nie zapomnijcie zgarnąć jednak pakietu z bójki. Dziś już 4 raz na salony wjeżdża "Skarb Kapitana Czarnosercego".

Cały nasz deck składa się z "Piratów", wyglądających jak "Grabieżca Krwawych Żagli" i o tych samych statystykach, jednak bez ich okrzyku bojowego.Na początku tury zamiast dobierania kart z własnego decku, które de facto są takie same, odkrywamy jedną z trzech kart. Dwie z nich są stronnikami a jedna zaklęciem z klasy, którą gramy. Nie można wylosować broni.

A oto kilka wskazówek na dzisiejszą bójkę:

1)Faza Mulliganu powinna być od razu przewinięta, ze względu na to, że nie ma opcji innej, niż otrzymanie "Grabieżcy Krwawych Żagli".

2)Mechanika "Discover" na tej bójce działa jak arena, tylko wybieramy kartę z początkiem tury. Zasady są więc podobne jak na arenie, często lepiej wybrać kartę droższą ale z większym wpływem na grę, niż słabszą kartę na obecną turę.

3)Ze względu na to, że z decku dobrać możemy tylko piratów, karty związane z dobieraniem są niemal bezużyteczne.

4)Jako że w każdej turze możemy wybrać zaklęcie, "Obrażenia od zaklęć" są bardzo pożądane.

5)Klasa Łotra ma synergię z piratami, więc można też wykorzystać to na swoją korzyść, wybierając karty takie jak "Jednooki Szubrawiec" lub "Szemrany Handlarz".

Czy zdobędziecie Skarb Czarnosercego będzie należał do was? Zagrajcie w Karczemną Bójkę i przekonajcie się! Niech RNG będzie z wami!