Karczemna Bójka #74

Karczemna Bójka #74

Emocje po Mistrzostwach Świata już opadły, a do Hearthstone wraca jedna z ciekawszych bójek wymyślonych przez Blizzarda - "Miniaturowa Wojna".

Bójkę trzeba zacząć od wybrania klasy i stworzenia decku z posiadanych przez siebie kart. Wszyscy stronnicy mają statystyki 1/1 i deck trzeba dobrać tak, by efektywnie wykorzystać efekty znajdujące się w opisach kart. Działających decków można stworzyć całe mnóstwo. Zaczynając od decków bliźniaczo podobnych do constructed, takich jak np. ten Miracle Rogue http://www.hearthpwn.com/decks/421213-just-a-little-miracle, kończąc na taliach stworzonych specjalnie na potrzeby Karczemnej Bójki. Bardzo mocnymi kartami, które można dołożyć do swoich decków, są m.in: Onyxia, Ysera, Chromaggus, Ragnaros, Alexstraza.

Najlepsze zostawiłem na koniec, grając Druidem tego Tavern Brawla da się osiągnąć lethal w 1 turze. Potrzebne do tego są 4 karty:

  1. Orzeźwienie
  2. Alexstraza
  3. Ragnaros Władca Ognia
  4. Beztwarzowy Manipulator

Jedyne co należy zrobić to rzucić Orzeźwienie potem Alexstrazę na przeciwnika zmieniając jego życie na 15, ustawić na polu bitwy Ragnarosa i zmienić Beztwarzowego w Ragnarosa. To combo zadaje 16 obrażeń, więc zabijecie swojego przeciwnika, który nie będzie w stanie nic zrobić, nawet kliknąć przycisku "Concede".

Dajcie znać czy udało wam się zabić przeciwnika na raz, pochwalcie się swoimi pomysłami na decki. Powodzenia w osiąganiu dobrych rezultatów i niech RNG będzie z Wami!