Karczemna bójka #82 - Spotkanie z Mrocznym Wędrowcem

Karczemna bójka #82 - Spotkanie z Mrocznym Wędrowcem

Stało się! Specjalna bójka zawitała do karczmy w Hearthstone! W tym tygodniu Tavern Brawl utrzymany jest iście w diabelskim stylu. Gotowi na potyczkę z Mrocznym Wędrowcem?

Z okazji 20-lecia Diablo, Blizzard postanowił zapewnić nam coś, czego jeszcze nie doświadczyliśmy w Hearthstone, czyli wyjątkową, karczemną bójkę, poświęconą właśnie temu wydarzeniu. O samej bójce oraz jej historii pisaliśmy już wcześniej (TUTAJ), teraz czas przejść do strony technicznej!

W bójce mierzymy się z Mrocznym Wędrowcem, który w zanadrzu posiada dużo niekonwencjonalnych kart oraz zagrań. To gracz wybiera jakim deckiem oraz bohaterem zmierzy się w pojedynku z tą owianą mrokiem postacią z uniwersum Diablo.

Co ciekawe, aktywując sekrety wrogiego bohatera mamy szansę odblokować walkę z kolejnym przeciwnikiem - Krowim Królem. UWAGA - to naprawdę twarda sztuka wołowiny! Polecamy decki kontrolne zdolne powstrzymać wielkie fale stronników!

Warto dodać, że za wygranie pierwszej gry tej bójce nie otrzymamy w nagrodę pakietu klasycznego. Nie ma jednak strachu! Nagroda za nasze trudy jest znacznie lepsza - to niesamowity rewers kart rodem z Diablo! Każdy prawdziwy fan Blizzardowskiego hack'n'slasha przeboleje ,,stratę" jednej paczki na rzecz tak epickiego cardbacku!


Na koniec podajemy zaczerpnięty z hearthpwn opis treści sekretów w j. angielskim dla tych, którzy nie boją się rzucić wyzwania Krowiemu Królowi. Muu!

Visions of the Amazon - Secret: When your opponent summons a minion with Battlecry, Summon a Mirror Image for both players.
Visions of the Assassin - Secret: When your opponent summons a minion with Stealth, All minions equip a dagger.
Visions of the Barbarian - Secret: When your opponent summons a minion with Charge, THUNDER FURY!
Visions of the Crusader - Secret: When your opponent summons a minion with Taunt, change all minions' attacks to 1.
Visions of the Necromancer - Secret: When your opponent summons a minion with Deathrattle, destroy it.
Visions of the Sorcerer - Secret: When your opponent summons a minion with Spell Damage, Summon 2 Guardians.
Visions of Fate - Secret: When your opponent takes lethal damage... save him.
Visions of Hate - Secret: When both heroes have 15 or less Health, BRAWL!
Visions of Valor - Secret: When your opponent summons a Legendary minion, give all minions Windfury.
Visions of Knowledge - Secret: When your opponent's hand has 9 or more cards, reduce the cost of all cards in both hands to (1).