Karczma staje otworem z okazji Oktobijfestu!

Karczma staje otworem z okazji Oktobijfestu!

Zapraszamy wszystkich! Właśnie zaczął się Oktobijfest i musicie zakasać rękawy i włączyć się do akcji – w przeciwnym razie wasza ulubiona drużyna zostanie w tyle!

Aby przystąpić do dzieła, wystarczy połączyć konta Amazon Prime Video i Twitch – otrzymacie wówczas dwa nowe rewersy kart związane z Oktobijfestem. Następnie powinniście wybrać drużynę, której będziecie kibicować, i wyposażyć się w odpowiadający jej rewers. Interesują was szczegóły? Zajrzyjcie do naszego artykułu na blogu i zapoznajcie się z informacjami na temat Oktobijfestu.

Skoro wiecie już, o co toczy się walka i wybraliście jedną z drużyn – czas przekuć słowa na czyny... i karty!


Najpierw czeka nas tydzień Dziczy w epickim starciu Drużyny Światłości z Drużyną Pustki. Oba zespoły rozpoczęły Oktobijfest z zestawem powitalnym oraz 10 pakietami klasycznymi, ale to nie wystarczy im do zwycięstwa. Będą potrzebować waszej pomocy!

Skoro to tydzień Dziczy, to zespoły otrzymają 10 pakietów kart z rozszerzenia Gobliny vs Gnomy oraz 10 pakietów z Wielkiego Turnieju. Możecie wspierać wybraną przez siebie drużynę, rozgrywając (i wygrywając) gry w Rankingu z wykorzystaniem poświęconego jej rewersu. W im większej liczbie pojedynków zwyciężycie, tym więcej pakietów z naszej puli zgarnie wspierana przez was drużyna.

Podsumowanie zwycięskich meczów będzie miało miejsce co tydzień w środę, a pakiety kart będą rozdzielane między obie drużyny w oparciu o odsetek zgromadzonego wsparcia.

Regularne aktualizacje obejmujące przyznaną drużynom liczbę pakietów kart będą publikowane na tej stronie, więc zaglądajcie, aby sprawdzać, kto wysunie się na prowadzenie.

Rozpoczął się Oktobijfest, więc zapraszamy do Karczmy! Te wszystkie karciane pojedynki nie rozegrają się same!