Konkurs! Gadżety Gadżetonu!

Konkurs! Gadżety Gadżetonu!

Niespodzianka pełna niespodzianek! Ogłaszamy konkurs: “Gadżety Gadżetonu”!


Gadżeton na dobre zagościł w Hearthstone, jednak czy zagościł już w Twojej głowie? Udowodnij to by zgarnąć oryginalne, licencjonowane akcesoria związane z grą! Do wygrania kubki, otwieracze do butelek i inne!

Co trzeba zrobić? Udowodnić, że masz w głowie Gadżeton w trzech krokach!

  1. Zgarnij paczuchę ze wzorami kart stronników
  2. Stwórz swoją, wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju kartę do gry, która swoim klimatem pasować będzie do najnowszego dodatku
  3. Wyślij ją prosto do nas na [konkurs@blizzone.pl] dodając w tytule maila "Gadżety Gadżetonu"

To Ty decydujesz, jaką kartę chcesz stworzyć: zabawną czy poważną, przeznaczoną do gry czy gotową do zastosowania w życiu codziennym. Stwórz mema lub profesjonalnie zbalansuj swoją kartę podpowiadając nam, z jakimi innymi kartami mogłaby wejść w synergię! TY WYBIERASZ!

Oceniamy oryginalność pomysłu i ogólną poprawność językową oraz merytoryczną. W zgłoszeniu możesz - ale nie musisz - opisać nam swoją kartę i podjęte przy jej tworzeniu decyzje. Na zgłoszenie masz czas do soboty, 4 lutego 2017 roku do godziny 23:59.

Wybierzemy 3 najlepsze naszym zdaniem prace. Pełną listę nagród oraz szczegółowe zasady znajdziesz w Regulaminie.

PS Cierpisz na graficzną niemoc twórczą, lub nie wiesz skąd legalnie zapożyczyć grafikę na portret Twojego stronnika? Odwiedź poniższe linki - dostępne tam grafiki pochodzące z Hearthstone, jak też na wolnych licencjach są jak najbardziej dopuszczone przy tworzeniu pracy konkursowej. Pamiętaj jednak, aby w zgłoszeniu konkursowym koniecznie zamieścić link do oryginalnej grafiki, abyśmy mieli podstawę do oceny jej legalności :)

Oficjalne grafiki z gry: http://blizzard.gamespress.com/pl/Hearthstone

Grafiki w domenie publicznej, royalty-free lub CC0: https://www.pexels.com/ oraz https://pixabay.com/

Dlaczego dopuszczamy niesamodzielnie stworzone grafiki? Ponieważ nie oceniamy samej zawartości graficznej na karcie lecz kartę jako całość w zakresie oryginalności i jakości pomysłu, poprawności językowej i merytorycznej. Nie musisz być więc grafikiem roku, aby wygrać! Każdy ma więc u nas równe szanse!

POWODZENIA!

Regulamin konkursu (zawiera spis nagród za poszczególne miejsca): https://goo.gl/WFgvx6

Link do pobrania paczki ze wzorami kart: https://we.tl/6byqDMsOur