Król Lisz™ ogłasza utworzenie nowej drużyny e-sportowej w Hearthstone®

Król Lisz™ ogłasza utworzenie nowej drużyny e-sportowej w Hearthstone®

Król Lisz™ zakłada nową drużynę e-sportową w Hearthstone®

Władca Plagi powołuje do życia armię zawodowych graczy!

LODOWA KORONA, Północna Grań – 13 lipca 2017 – Król Lisz, nieumarły przywódca Plagi™, pan Cytadeli Lodowej Korony™ i Północnej Grani, dumny posiadacz przeklętego, pożerającego dusze oręża znanego jako Ostrze Mrozu™, zwrócił swój zimny, martwy wzrok w stronę Hearthstone. Niegdysiejszy złoczyńca ogłosił dziś oficjalnie utworzenie nowej, ogólnoświatowej organizacji e-sportowej o nazwie Lodowa Korona Pany®.

„Z chwilą opublikowania niniejszego komunikatu organizacja znana dotąd jako Tempo Storm znalazła się pod moją kontrolą. Wiedziałem, że z drużyną o nazwie sugerującej tak wielki żywioł należy się liczyć – dlatego dokonałem wrogiego przejęcia” – powiedział Król Lisz, dyrektor generalny, dyrektor finansowy, szef działu komunikacji, właściciel i niekwestionowany przywódca drużyny Lodowa Korona Pany, a zarazem nieśmiertelny pogromca jak najbardziej śmiertelnej ekipy Tempo Storm. „Następnie przeprowadziłem obserwacje otoczenia, aby poznać obowiązujące w tym świecie określenie na kogoś, kto dzierży niepodzielną władzę. Tak poznałem oszczędne w formie, acz niosące potężny przekaz słowo <<pany>>. Wystarczyło dodać do niego nazwę mojej siedziby i gotowe – wrogowie drżą zarówno z zimna, jak i z przerażenia”. W ten oto niebanalny sposób na gruzach Tempo Storm zrodziła się Lodowa Korona Pany. Król Lisz zapewnia, że wykuje z zawodników zdyscyplinowaną armię, jakiej żałośni mieszkańcy tego świata dotąd nie widzieli. Kluczem do sukcesu ma okazać się kontrowersyjna strategia polegająca na uśmiercaniu graczy i przywracaniu ich do życia jako plugawych, pozbawionych duszy rycerzy śmierci. „Zwykły, śmiertelny e-sportowiec musi jeść, spać i nawiązywać relacje międzyludzkie. Moi zawodnicy nie będą obciążeni całym tym ludzkim balastem. Będą trenować cały dzień i całą noc z nieugiętą determinacją. W niedalekiej przyszłości zamierzam też przekształcić WSZYSTKIE transmisje na żywo w 24-godzinne... transmisje na martwo” – dodał Władca Plagi. Organizacja może się również poszczycić skutecznym i oszczędnym profilem finansowym, nie wydaje bowiem żadnych środków na wynagrodzenia i zakwaterowanie swoich członków ani na chrupiące racje żywnościowe w lśniących opakowaniach i pełne glukozy napoje z dwiema molekułami kofeiny – czyli „przysmaki”, z których czerpią swoją pożałowania godną siłę żywi zawodnicy. „Pany” nie rozegrały jeszcze żadnego meczu, ale już teraz jest to najpotężniejsza organizacja e-sportowa na świecie*.

Nowej drużynie już na wczesnym etapie działalności udało się uzyskać finansowanie od kilku prominentnych sponsorów. Lodowa Korona Pany z radością przyjmuje wsparcie ze strony producentów gadżetów i artykułów spożywczych, a także innych firm specjalizujących się w dostarczaniu śmiertelnikom nic nie wartych towarów i usług. Oto niektóre z tych przedsiębiorstw: Mikstury Energetyczne Koza-kola, Lody „Korona”™, Centrum handlowe Gadżetonu, Gadżetońskie Supertargowisko, Słynna Fabryka Ciasta Faworkowego Braci Kiełzar, Tajemne Wypieki sp. z o.o., Księgarnia Barnes & Baron, Biuro Podróży Ekstremalnych H.G. Doyle'a i Pasty podłogowe Malone'a. Ręcznie robione, wysysające dusze klawiatury i myszki, a także Morowe Zestawy Słuchawkowe® zapewni Kuźnia Run™.

Wypatrujcie kolejnych doniesień na temat drużyny Lodowa Korona Pany na stronie www.thefrozenthrone.com.

* Opinia sformułowana w oparciu o własne przekonania Króla Lisza i kluczowych przedstawicieli branży znajdujących się pod wpływem jego plugawej mocy.

Król Lisz to pionier e-sportu wśród rycerzy śmierci wywodzący się z północno-zachodniej części Północnej Grani. Po długiej, pełnej sukcesów karierze nieprzejednanego nieumarłego władcy (którego wcale nie pokonała banda śmiertelnych chłystków – to pomówienia!), Król Lisz postanowił spożytkować swoje liczne talenty i rozszerzyć działalność. Wśród jego zainteresowań warto wymienić media społecznościowe, mrożone desery, salony urody dla psów, tworzenie gier komputerowych, transmisje z gier, rozrywkę multimedialną, sprzęt dla graczy, hotelarstwo i e-sport. Więcej informacji na temat najnowszych poczynań tego wszechstronnego przedsiębiorcy znajdziecie na stronie www.thefrozenthrone.com. Pamiętajcie również, aby zasubskrybować jego profil na Twitchu, Twitterze, Facebooku i w serwisie Youtube.

Informacja ostrzegawcza dotycząca oświadczeń odnoszących się do przyszłości i do przeszłości Informacje zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są od początku do końca zmyślone. Reynad i Tempo Storm to niezależne podmioty niemające żadnych powiązań z Królem Liszem i spółką Blizzard Entertainment. Reynad nie jest tak naprawdę rycerzem śmierci (chociaż rzeczywiście nie przepada za ludźmi), natomiast Król Lisz nie jest tak naprawdę właścicielem drużyny e-sportowej ani prężnie działającej sieci luksusowych hoteli w zimowych kurortach. Nie ma nawet marnego schroniska w górach. Oświadczenia odnoszące się do przyszłości mogą okazać się nieprawdziwe przede wszystkim dlatego, że Król Lisz jest postacią fikcyjną. Ale ciiii, nie mówcie mu tego. Ostrze Mrozu trochę nas przeraża.