Kulisy karczemnej bójki Diablo w HearthStone

Kulisy karczemnej bójki Diablo w HearthStone

Z okazji 20-lecia marki Diablo, w każdej z gier Blizzarda będzie organizowane specjalne wydarzenie. W Hearthstone będzie to Karczemna Bójka, o której wspominaliśmy w ubiegłym tygodniu. Jednak co o niej tak naprawdę wiemy?

Data Premiery

Dociekliwi fani z HearthPWN ustalili, że pojedynek z Tajemniczym Wędrowcem i Krowim Królem w roli głównej odbędzie się 4 stycznia. Skąd o tym oni wiedzą?

Każdy specjalny rewers, w plikach gry, ma przypisaną wartość „DATA1”, w której jest zawarty np. numer sezonu. W tym wypadku Świąteczny tył karty miał przypisaną liczbę 27.

Czemu to jest ważne? Jeśli dobrze pamiętacie 27 bójką była Świąteczna Uczta!

Wracając do wydarzenia z Diablo, wartość w tym wypadku to 82, zaś bójka o tym numerze będzie miała miejsce właśnie 4 stycznia.


Bitwa bohaterów w diabloklimacie

Jeszcze nie wiemy, jakie będą dokładnie zasady bójki, z pewnością jednak spotkamy w niej dwie postaci - Krowiego Króla i Mrocznego Wędrowca. Czy będą naszymi sojusznikami, czy też wrogami - o tym się dopiero przekonamy.

Choć obaj bohaterowie zaczerpnięci są ze świata Sanktuarium, trzeba przyznać, że developerzy nadali im nieco karczemnego "smaczku".

Bohaterowie i ich umiejętności specjalne:


Stronnicy, zaklęcia oraz bronie, które będziemy mogli zagrywać w trakcie bójki:


Są także i sekrety! Każdy z nich inspirowany jest światem znanym z Diablo:


Na koniec przepiękny rewers, który dodamy do naszej kolekcji po zwycięstwie w tej specjalnej bójce:

Hearthstone Diablo Card Back

Nie ma co - zapowiada się DIABELNIE dobrze!