Lost Secrets of Un'Goro - nowa przygoda/dodatek w Hearthstone?

Lost Secrets of Un'Goro - nowa przygoda/dodatek w Hearthstone?

Znamy tytuł nowej zawartości do Hearthstone? Niewykluczone! Tropy wskazują, że będą to Zapomniane Sekrety Un'Goro (Lost Secrets of Un'Goro)!

Krater Un'Goro to w World of Warcraft bujna dżungla, pełna ogromnych i groźnych dinopodobnych stworzeń. Tajemniczości całemu miejscu nadaje fakt, że obszar ten był niegdyś ostoją, w której Tytaniczni strażnicy tworzyli nowe istoty...

Skąd w ogóle taka informacja? Użytkownicy Reddit'a dokopali się do portfolio aktorki wokalnej Lani Minelli, w którym widnieje punkt nazwany "Hearthstone: Lost Secrets of Un'Goro". Aktorka miałaby podkładać głosy postaciom takim jak "Anklesaur", "Brontosaurus", "Golakka Crawler", "Pterodactyl" czy "Hydra". Jak widać większość z nich to nic innego, jak właśnie dinozaury!

Krater Un'Goro aż roi się od dinozaurów!

Informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone przez Blizzarda, niemniej ich źródło wydaje się dawać mocne nadzieje na to, że to właśnie "Lost Secrets of Un'Goro" będzie kolejną zawartością w Hearthstone.

Porównując czas, w jakim wypuszczane są kolejne przygody i dodatki oczekiwać można, że tajemnice U'Goro dane nam będzie poznać mniej więcej w okolicach kwietnia tego roku.

Tajemnice Tytanów, wycieczki do wulkanu...czy właśnie to będzie na nas czekać w nowej przygodzie/dodatku?

Krater Un'Goro na mapie w World of Warcraft