Łup z Twitch Prime - złoty pakiet klasyczny

Łup z Twitch Prime - złoty pakiet klasyczny

Well Met!

Część z Was pewnie już słyszało o łupach (ang. loot), jakie można zdobyć, posiadając konto na Twitch'u w wersji Prime. Od 08.11.2017 do 09.01.2018 włącznie każdy może zdobyć złoty klasyczny pakiet kart!

Ale jak to, co to znaczy złoty, że-że-że że co niby?

Pierwszy raz w relatywnie krótkiej historii Hearthstone'a otrzymujemy od Blizzarda pakiet kart, w którym wszystkie karty są złote! Co do pozostałych reguł, dotyczących otwierania pakietów kart (które to przecież dość niedawno były zmieniane) to pozwolę sobie zacytować oficjalny blog Hearthstone:

"Złote pakiety kart zawierają klasyczne karty i podlegają nowym zasadom otwierania pakietów o ochronie przed duplikatami, ale poza tym oferują szanse na zdobycie zwykłych, rzadkich, epickich i legendarnych kart bez powiązania z innymi zasadami specjalnymi (takimi jak gwarancja zdobycia legendarnej karty w 10 pakietach) ani innymi zestawami Hearthstone, w tym klasycznymi."

Dalej możemy przeczytać: "Na każdym koncie Blizzard można zrealizować tylko jeden kod w promocji.", jednakże w praktyce okazuje się, że złoty pakiet kart otrzymujemy na każdym regionie Hearthstone (w tym miejscu przypominam, że każdy region to kompletnie oddzielna kolekcja kart, natomiast nadal te samo konto Blizzard).

No ale dobra gościu, bo już napisałeś tyle tekstu a ja nadal nie wiem jak mam dostać ten pakiet Polak3

Przepis jest prosty, potrzebne będą:

  1. konto Blizzard z grą Hearthstone,
  2. konto Twitch, które w ustawieniach należy powiązać z kontem Blizzard,
  3. członkostwo Twitch Prime.

Ad. 3 jako obywatel Polski najłatwiej i najtaniej można zdobyć Twitch Prime razem z członkostwem/usługą Amazon Prime Video w wersji worldwide plan. Dla nowych użytkowników dostępny jest 7-dniowy darmowy dostęp próbny (ang. trial). Konto Twitch należy połączyć z kontem Amazon Prime Video.

Jeżeli wszystkie powyższe kroki wykonacie poprawnie, to po wejściu do gry między 08.11.2017, a 09.01.2018 otrzymacie złoty klasyczny pakiet kart, na każdym regionie na danym koncie Blizzard.

Ponieważ nie chcę na nowo wymyślać koła, osobom zainteresowanym członkostwem Twitch Prime polecam poradnik Agravein'a, w którym cały proces został wytłumaczony krok po kroku. Na styczeń 2018 Twitch i Blizzard już zapowiedzieli kolejne 2 pakiety kart, dlatego warto rozważyć dłuższą subskrypcję usługi i zapoznać się z pozostałymi korzyściami oferowanymi w ramach Twitch Prime.

Źródła:
https://twitch.amazon.com/prime/loot/hearthstone?r...
https://playhearthstone.com/pl-pl/blog/21098853