Niezwykłe pomysły na talie – 9.03.2018

Niezwykłe pomysły na talie – 9.03.2018

Witajcie!

Jednym z najfajniejszych elementów gry w Hearthstone jest przyglądanie się, jak gracze dostosowują się do zmian w sezonie rozgrywkowym. Zawsze jesteśmy zaskoczeni tym, jak pomysłowe talie pojawiają się w rankingu w obliczu tak zaciekłej rywalizacji.

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam kilka niesamowitych, kreatywnych talii, z których z powodzeniem można korzystać w randze legendy!

W poszukiwaniu tych talii przeczesaliśmy ranking w poszukiwaniu graczy, którzy dobrze sobie radzili w ubiegłym tygodniu i spośród nich wybraliśmy kilka wyjątkowo ciekawych konfiguracji. Wybraliśmy jedynie talie, którymi rozegrano 50 lub więcej partii w randze legendy.

Autorem naszej pierwszej talii jest Growgo z serwera europejskiego. Wygrywając 63% ze 149 meczów, Growgo dał przykład niesamowitej determinacji i umiejętności. Ta talia wojownika opiera się na zdobywaniu pancerza i kontrolowaniu planszy, a ostatecznie wygrywa dzięki połączeniu Wyroczni Światłozimnych z Ręką umrzyka. Procent wygranych meczów doskonale świadczy o tym, że w odpowiednich rękach będzie to zabójcza talia.

Wojownik

Następny w kolejności jest użytkownik Makki91 i jego Druid z Malygosem. Do niedawna pojawiały się różne wersje tej talii, ale żadna nie zwróciła na siebie większej uwagi. Korzystając z Gałązki z Drzewa Życia oraz Malygosa, Makki91 jest w stanie przygotować zabójczą kombinację Zamaszystych ciosów oraz Księżycowego ognia, która zapewniła mu współczynnik zwycięstw na poziomie 62% przy ponad 50 rozegranych meczach.

Druid

Na koniec mamy użytkownika Mowah z serwera europejskiego i jego Kontrolującego Paladyna. Duża wszechstronność tej talii sprawia, że Mowah może pochwalić się współczynnikiem zwycięstw na poziomie 66% przy 84 rozegranych meczach. Talia ta potrafi wygrywać przy pomocy stronników w meczach, gdzie możliwe jest zastosowanie bardziej agresywnej strategii, ale nie stoi na straconej pozycji również w dłuższych rozgrywkach. Licykant Szwindlo oraz Tani drań pomagają zawodnikowi przygotować kombinację, dzięki której Uther, Hebanowy Miecz jest w stanie przyzwać Czterech Jeźdźców.

Paladyn

Wypróbujcie te talie w grze rankingowej i dajcie nam znać, co myślicie na ich temat. Gra tymi taliami wymaga pewnej wprawy, ale widzimy, że wraz z doświadczeniem w wyprowadzaniu kombinacji współczynnik zwycięstw u graczy wyraźnie wzrasta. Wszystkim powyższym graczom gratulujemy wspaniałych osiągnięć!

Z jakimi szalonymi taliami spotkaliście się w ostatnim czasie w grze rankingowej? Dajcie nam znać w serwisach Twitter oraz Facebook, a także w komentarzach poniżej!

Powodzenia w rankingu!