Nowe gadżety cyfrowe z okazji BlizzConu 2017!

Nowe gadżety cyfrowe z okazji BlizzConu 2017!

Przy okazji każdego konwentu BlizzCon® w ramach podziękowania dla najlepszej społeczności graczy na świecie przygotowujemy dla uczestników konwentu i posiadaczy wirtualnego biletu zestaw okolicznościowych gadżetów cyfrowych w naszych grach. Gracze World of Warcraft® krążą już po Wichrogrodzie i Orgrimmarze na swoich blizzconowych wierzchowcach, a od dzisiaj do świętowania mogą dołączyć miłośnicy gier Overwatch® i StarCraft® II.

Zobaczcie, jakie gadżety możecie otrzymać w swoich ulubionych grach Blizzarda, jeśli osobiście weźmiecie udział w BlizzConie 2017 albo kupicie wirtualny bilet na BlizzCon 2017.

World of Warcraft – wierzchowce Niebiański Ścigacz z Wichrogrodu (Stormwind Skychaser) i Przechwytywacz z Orgrimmaru (Orgrimmar Interceptor)

Dostępne w grze!

Bohaterowie Azeroth mogą pokazać swojego ducha BlizzConu dzięki wierzchowcom: Niebiańskiemu Ścigaczowi z Wichrogrodu (Stormwind Skychaser) dla Przymierza oraz Przechwytywaczowi z Orgrimmaru (Orgrimmar Interceptor) dla Hordy.

Overwatch – skórka BlizzCon 2017 dla Winstona

Dostępna w grze od dzisiaj!

Dzięki mocy nauki Winston został teleportowany na BlizzCon 2017 – i wybrał tę skórkę na pamiątkę tego osobliwego wydarzenia.

StarCraft II – skórki Złomiarz dla ERK, próbnika i robotnicy

Dostępne w grze od dzisiaj!

Skórki Złomiarz dla ERK, próbnika i robotnicy, znalezione na obrzeżnych światach przez cieszące się złą sławą terrańskie gangi złomiarzy przeczesujące sektor Koprulu w poszukiwaniu łupów, zostały zmodyfikowane i są gotowe do wykonania każdej brudnej roboty.

Heroes of the Storm® – wierzchowiec Brzytwogrzbiet z Nexusa... i inne gadżety

Dostępne już niedługo

Będziecie mogli ruszyć do walki na Brzytwogrzbiecie z Nexusa, zostawić ślad na polu bitwy dzięki Sztandarowi z BlizzConu 2017 i nowemu Graffiti: Kreskówkowy brzytwogrzbiet z Nexusa oraz pokazać ducha konwentowego za pomocą elementu Portret: BlizzCon 2017.

Diablo® III – zwierzak Męcimanta

Dostępny już niedługo

Nikt nie ucieknie przed aaaaaughibbrgubugbugrgurblu! Chodzą słuchy, że ten nekrotyczny, wodny towarzysz może dowodzić armią martwych ryb, co jest dokładnie tak przydatne, jak podejrzewacie.

Hearthstone® – tajemniczy gadżet

Dostępny po BlizzConie

Co czeka na graczy w Hearthstone? Karczmarz jeszcze nie jest gotowy zagrać w otwarte karty!