Nowi bohaterowie klas potwierdzeni!

Nowi bohaterowie klas potwierdzeni!

Stało się! Plotki i podpowiedź obróciły się w fakt, a do HearthStone'a zawitają nowe twarze - twarze alternatywnych bohaterów dla każdej z klas! Póki co znamy tylko jedną z dziewięciu nowych postaci - krasnoludzkiego króla, Magniego, na pozostałych osiem będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

 

 

Dobra wiadomość - każdy z nowych bohaterów będzie posiadał własne, nowe animacje oraz wypowiedzi. Zła wiadomość - nowych bohaterów nie będziemy mogli odblokować, a tylko kupić - koszt jednego wynosi 8,99 EURO, co na pewno nie ucieszy fanów modelu Free2Play.

 

 

Ostatnim newsem jest fakt, iż wraz z nowym portretem postaci, otrzymamy także unikatowy rewers karty. Nowi bohaterowie mają wychodzić osobno.

 

 

Jak myślicie, jakie postacie będą nowymi bohaterami pozostałych klas?

Poniżej załączamy oficjalną zapowiedź Blizzarda:

 

W karczmie właśnie pojawiły się nowe twarze! Z przyjemnością witamy w Hearthstone: Heroes of Warcraft nowych bohaterów, którzy właśnie zasiadają do stołu!

 

Bohaterowie ci będą nowymi twarzami znanych i lubianych klas postaci, a dodatkowo wprowadzą parę niezwykłych niespodzianek.

 

Nowi bohaterowie w Hearthstone otrzymają efektowne, animowane portrety z licznymi szczegółami. Zobaczycie grafikę, której jeszcze nigdy nie prezentowano w całym uniwersum Blizzarda. Pierwszym bohaterem, którego zaprezentujemy, będzie słynny wojownik – potężny król Żelaznej Kuźni we własnej osobie – Magni Miedziobrody!

 

Oprócz nowych, pełnych życia portretów, nowi bohaterowie otrzymają jedyne w swoim rodzaju animacje mocy specjalnych. W przypadku Magniego nowa wersja mocy specjalnej wojownika „Pancerz!” da przeciwnikowi wyraźnie do zrozumienia, że z Jego Królewską Mością nie ma żartów!

 

Nowi bohaterowie będą też mieli unikatowe emotki i głosy dopasowane do osobowości postaci, własną oprawę graficzną na planszy z elementami interaktywnymi oraz niesamowite animacje na początku gry, dzięki którym będziecie mogli powitać swoich przeciwników w dobrym stylu lub onieśmielić ich efektownym wejściem.

 

To jednak nie wszystko! Dzięki nowym bohaterom otrzymacie fantastyczne rewersy kart, których widok zadziwi nawet najpotężniejszych krasnoludzkich władców! Rewers niezłomnego „Magniego” zostanie dodany do waszej kolekcji i będzie można go użyć z dowolną talią, kiedy tylko kupicie bohatera Magniego Miedziobrodego.

 

Nowych bohaterów będzie można kupić w wewnętrznym sklepie gry za 8,99 EUR (9,99 EUR na iOS)! Rzućcie wyzwanie zdrajcy Garoszowi Piekłoryczowi i niechaj krasnoludzkie młoty wymierzą mu sprawiedliwość pod wodzą Magniego Miedziobrodego – nowego wojownika, pierwszego z bohaterów, którzy już wkrótce dołączą do Hearthstone!

 

Nowi bohaterowie nie powodują dodania nowych kart do kolekcji, nie zmieniają działania mocy specjalnych bohaterów i nie wprowadzają do gry nowych klas postaci.

Komentarze

Obrazek użytkownika segrand
segrand 4. Czerwiec 2015 - 20:27
To... nie ma opcji za golda? Nawet za jakąś przegiętą do bólu cenę? Oj :(
Obrazek użytkownika AttylaPaladin
AttylaPaladin 4. Czerwiec 2015 - 21:14
Pierwszy zabieg bez golda? Oj:(..... Ale oczywiście jeżeli ktoś kiedykolwiek powie ze jest to Pay to Winn - oczywiście zarzucą mu że nie ma racji.. Karcianka przesuper ale wreszcie Blizzz chyba tupną nogą :D.....

P.S - SIGMAR bardzo dobre artykuły.. Fajnie się czyta - moooooore :D
Obrazek użytkownika Sigmar
Sigmar 4. Czerwiec 2015 - 21:21
<p>Ktoś tu się musiał wziąć do roboty ;) Wiesz, czego się nie robi w sesji itd xD</p>
Obrazek użytkownika FTNewbie
FTNewbie 4. Czerwiec 2015 - 21:23
<p>Sigmar to wielofunkcyjny gość :D.</p>
Obrazek użytkownika Sigmar
Sigmar 4. Czerwiec 2015 - 21:25
<p>SC2, HotS, HS, just say the name.</p>
Obrazek użytkownika FTNewbie
FTNewbie 4. Czerwiec 2015 - 21:31
<p>Sigmarberg.</p>
Obrazek użytkownika Matrem
Matrem 5. Czerwiec 2015 - 14:31
<p>Jak dla mnie, to najfajniejszy z tego wszystkiego jest rewers</p>