Rewers październikowy

Rewers październikowy

A to niespodzianka! Dzisiaj pierwszy i już znamy rewers. Siódmy sezon będzie pod motywem Zaduszników - Hallow's End

 

Rozpoczynamy siódmy oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone™! Oznacza to dla was kolejną możliwość zdobycia zupełnie nowego rewersu kart!

 

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? Ogniki, upiory i duchy nawiedziły tryb rankingowy w Hearthstone! Przezwyciężcie strach i wykażcie się odwagą w starciach z innymi graczami, a wasza kolekcja wzbogaci się o zaklęty i piękny zarazem rewers kart Zadusznik*! Będzie on dostępny wyłącznie w październiku.

 

 

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart Zadusznik, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec siódmego sezonu rankingowego.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

BU! Nie ma powodów, żeby się bać! Zbierzcie się na odwagę i stańcie do walki w siódmym oficjalnym sezonie rankingowym, który potrwa przez cały październik.

 

*To nie psikus – to cukierek!