Sezon rankingowy czerwiec 2017 w Hearthstone – Magia Dalaranu

Sezon rankingowy czerwiec 2017 w Hearthstone – Magia Dalaranu

Latające miasto Dalaran to wyjątkowe miejsce. Przepełniona mistycznymi mocami twierdza służy jako siedziba magów z Kirin Toru, a bohaterowie z całego świata używają jej jako mobilnej bazy operacyjnej. Z tej przyczyny metropolia szybko zaczęła jawić się jako kaganek nadziei rozświetlający mroki zalegające nad Azeroth. Teraz możecie dodać wyjątkowy rewers kart z motywem Dalaranu do swojej kolekcji!


Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart z Un'goro, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej Standardu lub Dziczy. Rewers zostanie przyznany na koniec kwietniowego sezonu rankingowego – znajdziecie go w skrzyni z nagrodami.

Skrzynie z nagrodami otrzymujecie w trybie rankingowym na podstawie najwyższej rangi zdobytej przez was w trakcie sezonu. Mogą one zawierać sezonowe rewersy, mistyczny pył oraz złote wersje kart. Skrzynie zdobywa się, rozgrywając mecze rankingowe w Standardzie lub w Dziczy. Gracz otrzymuje jedną skrzynię na dany sezon rankingowy – w oparciu o najwyższą rangę zdobytą w tych trybach.

S39_RankedJune2017_CardBack_500x345.png

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Majestatyczny Dalaran właśnie zawisnął nad naszą karczmą! Koniecznie go odwiedźcie - rewers już na was czeka!