Sezon rankingowy grudzień 2016 w Hearthstone

Sezon rankingowy grudzień 2016 w Hearthstone

Rozpoczynamy grudniowy sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie dodać do swojej kolekcji!


Członkowie Nefrytowego Lotosu chcieliby wyrazić swoją wdzięczność z powodu waszego zainteresowania ich działalnością. Pościg za mocą nefrytu to szczytny cel - wasze wysiłki zostaną szczodrze nagrodzone. Przyjmijcie ten skromny podarunek jako dowód wdzięczności. Oto grudniowy rewers kart: Nefrytowy Lotos!

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać nowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej Standardu lub Dziczy. Rewers zostanie przyznany na koniec listopadowego sezonu rankingowego – znajdziecie go w skrzyni z nagrodami.

Skrzynie z nagrodami otrzymujecie w trybie rankingowym na podstawie najwyższej rangi zdobytej przez was w trakcie sezonu. Mogą one zawierać sezonowe rewersy, mistyczny pył oraz złote wersje kart. Skrzynie zdobywa się, rozgrywając mecze rankingowe w Standardzie lub w Dziczy. Gracz otrzymuje jedną skrzynię na dany sezon rankingowy – w oparciu o najwyższą rangę zdobytą w tych trybach.

S32_RankedDec2016_CardBack_500x345.png

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Dzięki oddaniu sprawie Nefrytowego Lotosu, wasze czyny z pewnością odbiją się szerokim echem w Ciemnych zaułkach Gadżetonu!