Sezon rankingowy marzec 2018 – Mamucie Memento!

Sezon rankingowy marzec 2018 – Mamucie Memento!

Rozpoczynamy marcowy sezon rankingowy w Hearthstone. Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

HSDivider.png

Rok Mamuta obfitował w wydarzenia wielkiego formatu, ale już wkrótce przyjdzie nam się z nim rozstać. Urządźcie mu godne pożegnanie, zanim nadejdzie nowy rok i nie zapomnijcie o mamuciej pamiątce. Dodajcie do swojej kolekcji rewers Rok Mamuta, który możecie zdobyć w Hearthstone w marcu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers, należy wygrać pięć partii w trybie gry rankingowej Standardu lub Dziczy. Rewers zostanie przyznany na koniec bieżącego sezonu rankingowego – znajdziecie go w skrzyni z nagrodami.

Skrzynie z nagrodami otrzymujecie w trybie rankingowym na podstawie najwyższej rangi zdobytej przez was w trakcie sezonu. Mogą one zawierać sezonowe rewersy, mistyczny pył oraz złote wersje kart. Skrzynie zdobywa się za mecze rankingowe w Standardzie lub w Dziczy. Gracz otrzymuje jedną skrzynię na dany sezon rankingowy – w oparciu o najwyższą rangę zdobytą w tych trybach.

YotM_Cardback_HS_Lightbox_LW_500x345.png

Pamiętajcie – im wyższą rangę osiągniecie na koniec sezonu, tym większą przewagę na starcie uzyskacie w kolejnym sezonie. Wasza ranga startowa będzie niższa o cztery pozycje względem najwyższej rangi, jaką udało się wam osiągnąć w ubiegłym sezonie. Jeśli zaś udało się wam wywalczyć rangę legendy, to po wyzerowaniu rankingu otrzymacie rangę 4.

Świętujcie zakończenie kolejnego roku kalendarzowego w Hearthstone w marcowym sezonie rankingowym!

standardFormat_divider_EK_600x100.png