Sezon rankingowy styczeń 2018 – Zimne ognie!

Sezon rankingowy styczeń 2018 – Zimne ognie!

Rozpoczynamy styczniowy sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

KACdivider_02_HS_EK_600x145.png

Pogoda na zewnątrz jest mroźna, ale w Karczmie zawsze jest ciepło i przytulnie! Przegońcie zimno, podsyćcie ognie rywalizacji i dodajcie do swojej kolekcji rewers Zimne ognie, który możecie zdobyć w Hearthstone w styczniu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers Zimne ognie, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej Standardu lub Dziczy. Rewers zostanie przyznany na koniec styczniowego sezonu rankingowego – znajdziecie go w skrzyni z nagrodami.

S46_RankedJan2018_CardBack_500x345.png

Skrzynie z nagrodami otrzymujecie w trybie rankingowym na podstawie najwyższej rangi zdobytej przez was w trakcie sezonu. Mogą one zawierać sezonowe rewersy, mistyczny pył oraz złote wersje kart. Skrzynie zdobywa się za mecze rankingowe w Standardzie lub w Dziczy. Gracz otrzymuje jedną skrzynię na dany sezon rankingowy – w oparciu o najwyższą rangę zdobytą w tych trybach.

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Podgrzejcie atmosferę dzięki szaleństwu zimnych ogni w styczniowym sezonie rankingowym!

KACdivider_01.png