Sezon rankingowy wrzesień 2017 w Hearthstone – Mroźny Rycerz

Sezon rankingowy wrzesień 2017 w Hearthstone – Mroźny Rycerz

Wrześniowy sezon rankingowy rozpoczęty – ujawniamy nowy rewers kart, który będziecie mogli dodać do swoich kolekcji.

Łącząc wolę walki z nienaturalną mocą zza grobu, Rycerze Śmierci wykorzystują magię runiczną, by mrozić krew w żyłach swoich wrogów. Zemsta najlepiej smakuje na chłodno, dlatego dodajcie rewers kart Mroźny Rycerz do swojej kolekcji, grając w Hearthstone we wrześniu.

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać nowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej Standardu lub Dziczy. Rewers zostanie przyznany na koniec bieżącego sezonu rankingowego – znajdziecie go w skrzyni z nagrodami.

Skrzynie z nagrodami otrzymujecie w trybie rankingowym na podstawie najwyższej rangi zdobytej przez was w trakcie sezonu. Mogą one zawierać sezonowe rewersy, mistyczny pył oraz złote wersje kart. Skrzynie zdobywa się, rozgrywając mecze rankingowe w Standardzie lub w Dziczy. Gracz otrzymuje jedną skrzynię na dany sezon rankingowy – w oparciu o najwyższą rangę zdobytą w tych trybach.

S41_RankedAugust2017_CardBack_500x345.png

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

Ostudźcie zapał przeciwników i bawcie się dobrze we wrześniowym sezonie rankingowym Hearthstone!