Szykujcie się na Oktobijfest!

Szykujcie się na Oktobijfest!

Opróżnijcie kufle i wybierzcie faworytów. Nadciąga OKTOBIJFEST!

Nasza Karczma nigdy nie należała do najspokojniejszych, ale podczas Oktobijfestu ferwor rywalizacji zamieni ją w szczególnie rozhukany przybytek! To wasza szansa, by wskoczyć do akcji i pomóc wyłonić zwycięzcę wydarzenia!

Czym jest Oktobijfest? To specjalne wydarzenie, podczas którego dwie drużyny składające się ze znanych osobowości ze świata Hearthstone zmierzą się w cotygodniowych meczach. Tym, co wyróżnia Oktobijfest, jest wymóg grania z nowiutkiego konta – ale WY, gracze, możecie wspomóc faworytów w walce o pakiety, dzięki którym będą mogli ulepszyć swoje talie! Z każdym tygodniem drużyny będą walczyć o chwałę coraz potężniejszymi taliami, a kulminacją ich zmagań będzie finałowy mecz pokazowy na konwencie TwitchCon!

Wybierzcie rewers, dołączcie do Oktobijfestu i kibicujcie swojej drużynie!

ZBIERZCIE SIĘ WSZYSCY!

Chcecie wziąć udział w Oktobijfeście? To żadna filozofia! Od 11 września do 10 października członkowie Twitch Prime mogą odebrać w ramach Prime Loot dwa nowe rewersy do wykorzystania w Hearthstone: Zew Pustki i Zew Światłości.

Jeśli nie dołączyliście jeszcze do Twitch Prime, możecie połączyć swoje konto Amazon Prime z kontem Twitch. Nie macie konta Amazon Prime? Spokojnie, wystarczy zarejestrować się, aby rozpocząć darmowy okres próbny!

TwitchPrimeRVB_HS_Thumb_EK02_600x300.jpg

Te rewersy nie tylko wyglądają fantastycznie, ale mają też ważną rolę do odegrania! Każdy z nich odpowiada jednej z drużyn biorących udział w Oktobijfeście. Za każdym razem, gdy wygracie mecz w Rankingu używając jednego z nich, zadacie cios w imieniu dopingowanej drużyny, pomagając jej członkom zyskać szansę na otwarcie większej liczby pakietów w danym tygodniu.

Te pakiety kart to cenny zasób, o który będą konkurować obie drużyny, a od waszych wyników będzie zależało, w jaki sposób zostaną podzielone między zespoły. Po rozpoczęciu wydarzenia opublikujemy na blogu artykuł, który będzie codziennie aktualizowany. Będziecie mogli zobaczyć, jak wasze starania przekładają się na sukces dopingowanej drużyny.

Poznajcie drużyny

Skoro już wiecie, jakie są zasady, czas wybrać drużynę! Każda drużyna biorąca udział w Oktobijfeście składa się z trzech graczy wybranych spośród dobrze znanych osobowości ze sceny Hearthstone. Zapoznajcie się ze składami, zdecydujcie, komu chcecie kibicować, a następnie użyjcie rewersu odpowiadającego wybranej drużynie.

TwitchPrimeRVB_HS_Thumb_EK_600x300.jpg

DRUŻYNA PUSTKI VS DRUŻYNA ŚWIATŁOŚCI
Streamer_Dog_EK_200x193.jpg
Dog
Streamer_Kripp_EK_200x193.jpgKripparrian
Streamer_THJIS_EK_200x193.jpg
Thijs
Streamer_Reynad_EK_200x193.jpg
Reynad
Streamer_J4CKIECHAN_EK_200x193.jpgJ4CKIECHAN Streamer_Allie_EK_200x193.jpgAlliestrasza

Śledźcie zmagania

Walka na rzecz wybranych drużyn to nie wszystko, co was czeka. Będziecie mogli na własne oczy przekonać się, jak zostały spożytkowane wasze wysiłki, ponieważ potyczki w ramach Oktobijfestu będą transmitowane na oficjalnym kanale Hearthstone na Twitchu. Członkowie drużyn będą również transmitować swoje własne starania na rzecz wzmocnienia talii wykorzystywanych podczas Oktobijfestu. (Pamiętajcie: mogą zagrać taliami z Oktobijfestu jedynie podczas transmisji na żywo!).

Zobaczcie w transmisji na żywo, jak wasz ulubiony zawodnik otwiera pakiety i próbuje stworzyć jak najsilniejszą talię, którą wykorzysta później podczas cotygodniowego, piątkowego meczu! Zwycięska drużyna każdego starcia wybiera karę, która zostanie nałożona na przeciwników podczas finałów na TwitchConie!

Kolejne tygodnie dostaną temat przewodni wybrany w zależności od rozszerzenia, do którego zyska dostęp każda drużyna.

TYDZIEŃ DZICZY – 11-15 września

Pakiety tygodnia: po 10 pakietów z rozszerzeń Gobliny vs Gnomy i Wielki Turniej

TYDZIEŃ KRAKENA – 18-22 września

Pakiety tygodnia: po 10 pakietów z rozszerzeń Przedwieczni Bogowie i Ciemne zaułki Gadżetonu

TYDZIEŃ MAMUTA – 25-29 września

Pakiety tygodnia: po 10 pakietów z rozszerzeń Podróż do wnętrza Un’Goro i Rycerze Mroźnego Tronu

TYDZIEŃ PRZYGODY – 2-6 października

Pakiety tygodnia: formuła z niespodzianką!

Finały na TwitchConie – 21 października

Zasady

Wszyscy gracze biorący udział w Oktobijfeście otrzymają nowe konto, 10 pakietów klasycznych oraz zestaw powitalny. W trakcie Oktobijfestu, co tydzień w poniedziałek, każdy zawodnik otrzyma po 10 pakietów z dwóch różnych rozszerzeń. Z kolei co tydzień w środę każdy członek drużyny otrzyma część drugiego pakietu, przyznaną proporcjonalnie do ilości zwycięstw w Rankingu zaliczonych przez graczy używających rewersu danego zespołu. Każdy tydzień zwieńczy starcie transmitowane na oficjalnym kanale Hearthstone na Twitchu.

Gra na kontach Oktobijfestu dozwolona jest jedynie podczas transmisji na Twitchu. Członkowie drużyn biorących udział w wydarzeniu mogą zdobywać złoto wykonując zadania i rozgrywając pojedynki, a następnie wydawać je na pakiety; nie mogą jednak kupować pakietów w żaden inny sposób. Można wykorzystać darmowy bilet na Arenę, ale prawa do walki na Arenie nie można nabyć w żaden inny sposób. Zawodnikom nie wolno też odczarowywać kart. Mogą ukończyć zadanie za 80 szt. złota wymagające gry ze znajomym tylko z jednym z członków drużyny.

Pamiętajcie, że liczy się każdy pakiet, który zdobędziecie dla waszej drużyny!

Nie ociągajcie się, Oktobijfest czeka! Połączcie swoje konta i wskakujcie do walki!