Wielki Turniej rozpocznie się już w sierpniu!

Wielki Turniej rozpocznie się już w sierpniu!

 

Zatem już oficjalnie! Szykujcie zbroje ponieważ widzimy się na turnieju!

Już w sierpniu ruszymy po raz kolejny po sławę i chwałę!

 

 

 

Wypolerujcie zbroje, podkujcie konie i naostrzcie lance! Wkrótce tryumfalny debiut drugiego dodatku do Hearthstone – Wielki Turniej!

Na Wielki Turniej, aby walczyć o sławę i chwałę, przybędą wszelakiej maści rycerze z całego świata! Dawno temu członkowie Krucjaty Argentu zorganizowali ten turniej, aby wyłaniać w nim bohaterów zdolnych stawić czoło największym złoczyńcom w Azeroth, jednak dziś Zamarznięta Północ jest mniej niebezpieczna (i nieco cieplejsza), więc Wielki Turniej zyskał atmosferę dobrej zabawy! Ogry, piraci, smoki, a nawet murloki wysyłają swych najlepszych rycerzy, gotowych stanąć w szranki i pokazać, na co ich stać – a wszystko to w imię dobrej zabawy!

 

132 nowe karty

Wraz z nowym rozszerzeniem do waszych kolekcji Hearthstone dołączą 132 nowe karty, w tym cały arsenał nowej broni i zaklęć oraz całe zastępy najsłynniejszych bohaterów Azeroth. Przeczytajcie poniżej, czego możecie się spodziewać w tym Wielkim Turnieju.

 

 

Inspiracja to podstawa

Wielki Turniej to istny symbol przyjacielskiej rywalizacji. Dzięki niemu wasze kolekcje kart Hearthstone zostaną wzbogacone o cały szereg rycerskich wartości. Zwróćcie uwagę na nowe słowo kluczowe w Hearthstone związane ze stronnikami – Inspiracja. Jej efekt jest wywoływany w chwili użycia mocy specjalnej bohatera. Jeśli na stole jest stronnik z Inspiracją, użycie mocy specjalnej wywoła jeden z dostępnych efektów. Kilka z nich przedstawiamy poniżej!

 

 

 

Wiekopomny turniej

Wielki Turniej zadebiutuje w sierpniu i będzie dostępny na platformy Windows®, Mac®, iOS® oraz Android™. Związane z nim pakiety kart będzie można kupić w wewnętrznym sklepie gry, za złoto lub prawdziwe środki pieniężne, po takiej samej cenie, jak inne pakiety kart w Hearthstone.

Tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich rozszerzeń i przygód, karty z Wielkiego Turnieju będą dostępne na Arenie od dnia premiery – nawet jeśli nie dodaliście ich jeszcze do swoich prywatnych kolekcji.

 

Nowa wesoła plansza

Rozpoczęcie Wielkiego Turnieju oznacza też nową planszę gry do toczenia pojedynków. Znajdziecie na niej przeróżne obiekty, które umilą wam cały przebieg rywalizacji!

 

Nowe nagrody na Arenie

Od wprowadzenia Wielkiego Turnieju gracze nie będą już zdobywali na Arenie wyłącznie pakietów kart z dodatku Gobliny vs Gnomy. Zamiast tego przy każdym losowaniu pakietu otrzymają szansę zdobycia w nagrodę za grę na Arenie pakietu klasycznego,pakietu z Wielkiego Turnieju bądź pakietu z dodatku Gobliny vs Gnomy.

 

Przedsprzedaż pakietów kart z Wielkiego Turnieju

Z okazji premiery Wielkiego Turnieju przygotowaliśmy dla was specjalną ofertę! Od przyszłego tygodnia gracze będą mogli kupić w przedsprzedaży zestaw 50 pakietów kart z Wielkiego Turnieju za 44,99 EUR*. Oprócz 50 pakietów, gotowych do otworzenia już w dniu premiery rozszerzenia, zestaw ten zawierać będzie też nowy szarmancki rewers!

Kupione w przedsprzedaży pakiety kart z opisanego zestawu będzie można otworzyć dopiero po oficjalnej premierze Wielkiego Turnieju, także bez podglądania! Ta wyjątkowa oferta jest dostępna jako jednorazowy zakup wyłącznie do dnia premiery Wielkiego Turnieju.

 

Bohaterowie, przybywajcie!

Zostańcie pierwszymi odkrywcami nowych kart na oficjalnej stronie Wielkiego Turnieju! Roześlijcie wici i oddajcie głos, aby odsłonić nowe karty, w tym niespotykane wcześniej karty legendarne! Zaglądajcie na tę stronę częściej i oddawajcie kolejne głosy w miarę udostępniania nowych kart, aby odsłaniać kilka z nich co tydzień. DO BOJU!

Aby dołączyć do dyskusji w mediach społecznościowych na temat nowo odkrywanych kart z Wielkiego Turnieju, używajcie hashtagu #TGT!

 

Wiwatujące tłumy już na was czekają: Wielki Turniej pełen niezapomnianych wrażeń zaczyna się już w przyszłym miesiącu!

 

Kto grał w World of Warcraft dobrze wie, że Wielki Turniej (Argent Tournament) został stworzony po to, by przygotować bohaterów Azeroth przed ich największym starciem - z Arthasem.

Czy dzięki temu możemy mieć chociaż odrobinkę nadziei na przygodę w okolicach grudnia w fortecy samego Króla Lisza - Icecrown? Pogoda by zdecydowanie dopisywała z nastrojem tego miejsca!

 

Czas pokaże!

Komentarze

Obrazek użytkownika Kxrekorikus
Kxrekorikus 23. Lipiec 2015 - 1:24
<p>Ach te polskie nazwy o.O ...</p><p>Zapowiada się świetnie, przynajmniej dużo lepiej niż GvG. Czas zacząć testować shamana na totemach #totemicmight :D</p>
Obrazek użytkownika Eridor
Eridor 23. Lipiec 2015 - 3:39
<p>ten trailer.. widze odwołania do Shreka :P</p>
Obrazek użytkownika Creator
Creator 23. Lipiec 2015 - 7:00
<p>Nowi gracze znowu mają więcej do kupienia :P</p>
Obrazek użytkownika Volpin
Volpin 23. Lipiec 2015 - 13:31
<p>#SELLOUT</p>
Obrazek użytkownika FTNewbie
FTNewbie 23. Lipiec 2015 - 19:24
<p>Moment z "papugą" zamiata XD</p>
Obrazek użytkownika Matrem
Matrem 23. Lipiec 2015 - 19:46
<p>Blizzard idzie dobrą drogą, częste aktualizacje i nowości przyciągną graczy</p>