World of Warcraft: Fale ciemności – wkrótce w księgarniach

World of Warcraft: Fale ciemności – wkrótce w księgarniach

Już 17 stycznia na półki księgarń trafi kolejna powieść z serii Blizzard Legends – „Fale ciemności” pióra Aarona Rosenberga.

Na kartach powieści czytelnicy spotkają bohaterów dobrze znanych z głównego, kanonicznego uniwersum World of Warcraft, ale również tych z filmowej adaptacji gry. Pojawi się Anduin Lothar, Khadgar, a także Gul’dan oraz Orgrim Zgładziciel.

Kup w przedsprzedaży

Po upadku Wichrogrodu herosi będą zmuszeni stanąć na czele wielkich armii, rozpoczynając wkrótce jedną z największych batalii, jaką widziała Azeroth. Niedługo fala ciemności ogarnie cały kontynent. Która ze stron wyjdzie z niej zwycięsko? Pełne męstwa i pragnące chronić swych bliskich Przymierze Lordaeronu jednoczące w sobie wszystkie ludzkie królestwa wsparte siłami elfów i krasnoludów? Czy może wojownicza orcza Horda szukająca utraconego honoru i próbująca wywalczyć sobie miejsce w nowym, obcym świecie?

Aaron Rosenberg jest znanym autorem powieści fantasy i science fiction m.in. z uniwersum Star Treka i Warhammera oraz projektantem gier nagrodzonym w 2003 roku nagrodą Origins Award za podręcznik „Gamemastering Secrets”. „Fale ciemności” nie jest jego pierwszym dziełem opartym na światach wykreowanych przez Blizzard Entertainment. Rosenberg jest również autorem ciepło przyjętej powieści „Królowa Ostrzy” („Queen of blades”) na podstawie gry StarCraft.

Premiera „Fal ciemności” zaplanowana jest na środę 17 stycznia 2018 roku, ale już teraz można zamówić książkę w przedsprzedaży.