Wywiad z Hamiltonem Chu

Wywiad z Hamiltonem Chu

Hamilton Chu, producent wykonawczy w Blizzardzie, udzielił wczoraj wywiadu dla popularnego serwisu GamesSpot. Według Hamiltona, Hearthstone będzie rozwijany jeszcze przez 10-20 lat. Chu przyznaje, że wraz z rozwojem gry i dodawaniem większej liczby kart, HS będzie coraz trudniejszy dla nowych graczy. Jak na razie Blizzard nie ma pomysłu jak temu zaradzić - być może w przyszłości niektóre karty będą kasowane, ale nie jest to nic pewnego. Jeżeli Hearthstone będzie faktycznie rozwijany przez dwie kolejne dekady, na pewno będzie to opłacalne dla Blizza - aktualnie karcianka generuje 20 milionów dolarów miesięcznie.

Podczas wywiadu, Chu wspominał, że wielu fanów liczy na możliwość gry w Hearthstone na konsolach. Niestety przeniesienie gry na inną platformę jest bardzo czasochłonne i taka możliwość nie pojawi się w najbliższym czasie. ,,Przeniesienie Hearthstone z PC na tablety i telefony zabrało trochę czasu i chcemy aby konsolowa wersja gry była tak dobra jak na obecnych platformach. Jeżeli kiedykolwiek zabierzemy się za taki projekt zajmie nam to trochę czasu''- mówi Chu.

Komentarze

Obrazek użytkownika Creator
Creator 21. Sierpień 2015 - 15:52
<p>kasowanie kart? przecież to jest durne</p><p></p>
Lucid 21. Sierpień 2015 - 16:20
Nie takie durne kiedy spojrzysz na praktycznie każdą z popularnych karcianek które zaliczyły kilka/kilkanaście dobrych lat rozwoju jak dla przykładu MtG, pokemony czy yu-gi-oh. Co kilka dodatków jest praktycznie reset i starymi kartami nie można grać w oficjalnych rozgrywkach tylko w tzw. formacie "open"
Obrazek użytkownika Creator
Creator 21. Sierpień 2015 - 16:25
<p>czyli nie kasowanie a wykluczenie z turniejów :)</p>
Lucid 21. Sierpień 2015 - 18:52
dla przeciętnego gracza to na jedno wychodzi jeśli np. w trybie rankingowym byłby ograniczony wybór kart a w casualowym można by było wszystkie :D