Zorganizujcie imprezę premierową Podróży do wnętrza Un'Goro!

Zorganizujcie imprezę premierową Podróży do wnętrza Un'Goro!

Witajcie, podróżnicy! Czujemy wielkie podekscytowanie w związku ze wszystkimi nowościami w Un'Goro, ale potrzebujemy waszej pomocy, by podzielić się naszymi fantastycznymi skarbami z innymi dzielnymi odkrywcami. Przygotujcie się na niesamowitą wyprawę! Imprezy premierowe Podróży do wnętrza Un'Goro już wkrótce się rozpoczną!

Postawcie namiot i rozbijcie obóz, a następnie przyjmijcie rolę przywódcy waszej własnej imprezy premierowej Podróży do wnętrza Un'Goro, a zostaniecie nagrodzeni całym mnóstwem bajerów – otrzymacie własny pakiet skarbów związanych z grą Hearthstone!

Znajdźcie powiązane Fireside Gathering
Premierowe ekspedycje do Un'Goro zostaną zorganizowane na całym świecie, więc znalezienie jakiejś w pobliżu powinno być łatwiejsze niż kiedykolwiek! Na stronie FiresideGatherings.com publikujemy listę Fireside Gatherings, dlatego warto sprawdzić, czy jakieś nie odbędzie się w waszej okolicy. Podczas gry w Hearthstone obserwujcie uważnie aplikację Blizzard – jeśli ktoś zorganizuje imprezę w waszym rejonie, pojawi się opcja znalezienia pobliskiego Fireside Gathering.

Zorganizujcie Fireside Gathering
Rola Karczmarza nie jest zarezerwowana wyłącznie dla doświadczonych odkrywców! Chcecie być gospodarzem własnego Fireside Gathering? Teraz to jeszcze łatwiejsze. Wystarczy udać się na stronę FiresideGatherings.com i zgłosić szczegóły swojej imprezy. Uważnie czytamy każde zgłoszenie i informujemy, czy dana impreza została zaaprobowana.

Możecie zaplanować swoją imprezę premierową Un'Goro na dowolny okres pomiędzy 15 kwietnia a 7 maja, ale jeśli chcecie otrzymać imprezowe gadżety, musicie zarejestrować swoją imprezę przed 1 maja.

standardFormat_divider_EK_600x100.png

Istnieje kilka wymagań, które trzeba spełnić starając się zostać gospodarzem imprezy:

  • Należy mieć 18 lub więcej lat,
  • Fireside Gathering musi być otwarte dla wszystkich i zorganizowane w miejscu publicznym takim jak kawiarnia, restauracja, bar, dom kultury itp. Nawet park, jeśli jest tam wifi!
  • Wasza impreza musi zostać zapowiedziana na stronie FiresideGatherings.com, aby goście mogli zobaczyć zaproszenie.

Już dziś zaplanujcie własną imprezę premierową Podróży do wnętrza Un'Goro!