Co w Destiny piszczy

Co w Destiny piszczy

Jak Bungie zapowiedziało, tak robi.

Dzisiaj 12 grudnia, a więc pora na drugą aktualizację wprowadzającą zmiany do Destiny 2. Jednak Bungie nie poprzestanie na zapowiedzianych zmianach tylko wprowadzi ich więcej.

Na początek trzeba wspomnieć, iż dzisiejsza aktualizacja pojawi się po lub w trakcie trwającej konserwacji serwerów, która planowo ma się zakończyć o 23:00.
Update noszący numer 1.1.1.1 wprowadzi takie zmiany jak:
- Wersje Masterworks bronii
- Możliwość kupowania przedmiotów od Vendorów za Legendarne Odłamki
- Nowe engramy oraz Three of Coins w ekwipunku Xûra
- Specjalne boosty do nagród, możliwe do kupienia u Naczelnika Zavali oraz Lorda Shaxxa
Dokładne opisy zmian znajdziecie w jednym z naszych poprzednich artykułów.


Teraz pora omówić nowe usprawnienia i zmiany jakie Bungie dodało do aktualizacji. Warto wspomnieć, iż poniższe kroki zostały podjęte z powodu zablokowania dostępu do wersji Prestiżowych oraz wydarzeń czasowych dla graczy nie posiadających najnowszego DLC.

- Moc potrzebna do uczestnictwa w Prestiżowym najeździe Lewiatan zostanie obniżona do 300, a więc do wartości sprzed dodatku. Pozwoli to każdemu dokończyć quest na Legendę Acriusa.

- Próby Dziewiątki będą wymagały posiadania Klątwy Ozyrysa tylko wtedy, gdy będą odbywać się na mapie z dodatku.

- Prestiżowy Nocny Szturm pozostanie na poziomie 330 co oznacza, że do uczestnictwa w nim konieczne będzie najnowsze DLC.
Bungie rozważa dodanie trzeciego trybu trudności do wszystkich Prestiżowych aktywności, tak aby każdy miał do nich dostęp, ale jednocześnie pozostawały one wyzwaniem dla graczy posiadających dodatki.

- Normalny Nocny Szturm będzie wymagał posiadania Klątwy Ozyrysa tylko wtedy, gdy ogrywany będzie Szturm z DLC.

- Wydarzenie czasowe jak Żelazna Chorągiew, Mobilizacje Frakcji czy The Dawning będą dostępne dla wszystkich graczy, natomiast Mobilizacje Frakcji, które miały rozpocząć się dzisiaj zostały odwołane. Bungie chce się upewnić, że wszyscy gracze będą mieć do nich dostęp.

- Wszystkie nagrody, które pojawiły się w grze wraz z Klątwą Ozyrysa (do aktywności z podstawki oraz z dodatku) pozostaną dostępne tylko dla posiadaczy DLC.

Jak widać Bungie próbuje naprawić swoje błędy i odzyskać zaufanie graczy. Czy im się to uda, czas pokaże...