"Faction Rally" w Destiny 2

"Faction Rally" w Destiny 2

Frakcje nadchodzą!

Strażnicy! Już w najbliższy wtorek (7 listopada) rozpoczyna się event "Faction Rally". Arach Jalaal, Lakshmi-2 oraz Executor Hideo zapraszają Was do wzięcia udziału w wydarzeniu i zgarnięcia specjalnego lootu.

Czym jest Faction Rally?

Faction Rally to cykliczny event w Destiny 2, który powtarza się co miesiąc. W tym czasie vendorzy trzech frakcji otwierają swoje stoiska i oferują Strażnikom nowe bronie oraz pancerze. Na zakończenie wydarzenia jedna z frakcji zostaje ogłoszona zwycięzcą eventu, a w nagrodę oferuje specjalną broń, której nie można zdobyć w inny sposób.

Pierwszą czynnością, którą należy zrobić, aby wziąść udział w wydarzeniu jest złożenie przysięgi lojalności. Każdy Strażnik, może przynależeć tylko do jednej frakcji, ale nie martwcie się, dotyczy to tylko postaci, a więc jeżeli macie stworzonych trzech Guardianów to bez przeszkód możecie dołączyć do każdej frakcji.

Dalej rozpoczyna się właściwa cześć eventu. Waszym zadaniem jest zbieranie specjalnych, frakcyjnych żetonów, które potem można wymienić na engramy u vendorów danych frakcji.

Żetony zdobędziecie za:

- Szturm (5-9 żetonów).

- Nocny Szturm (10-18 żetonów za pierwsze ukończenie w tygodniu na postać).

- Heroiczne Wydarzenia Publiczne (5 żetonów).

- Otwieranie skrzynek w Utraconych Sektorach (3 żetony dla każdego członka Drużyny Ogniowej).

Im więcej żetonów zdobędziecie, tym więcej frakcyjnych engramów dostaniecie za ich wymianę. Zwycięzcą całego eventu zostanie frakcja, której członkowie otworzą najwięcej frakcyjnych engramów.

A jak wyglądają nagrody?

Z frakcyjnych engramów możecie zdobyć dowolną, z widocznych poniżej rzeczy.


Pancerze Martwej Orbity.


Bronie Martwej Orbity.


Pancerze Kultu Przyszłej Wojny.


Bronie Kultu Przyszłej Wojny.


Pancerze Nowej Monarchii.


Bronie Nowej Monarchii.


Natomiast nagrodą od zwycięskiej frakcji będzie:


Granatnik od Martwej Orbity.


Karabin Fuzyjny od Kultu Przyszłej Wojny.


Miecz od Nowej Monarchii.

Będąc wśród nagród warto wspomnieć, że widoczne powyżej nagrody będzie mógł zdobyć każdy. Po zakończeniu eventu, vendor z wygranej frakcji, przez tydzień, będzie sprzedawał nagrodę. Każdy będzie mógł ją kupić za 50000 Migotu, natomiast członkowie zwycięskiej frakcji kupią ową broń za 1000 Migotu.

Na koniec warto podać konkretne daty dotyczące wydarzenia.

Cały event zaczyna się 7 listopada o 10:00. Zmagania potrwają tydzień i zakończą się 14 listopada o 10:00, a tego samego dnia o 18:00 zostanie ogłoszona zwycięska frakcja. Przez kolejny tydzień, do 21 listopada, będziecie mogli kupić broń będąca nagrodą od zwycięzców.