Zakończenie roku z Destiny

Zakończenie roku z Destiny

Już w najbliższy wtorek w Destiny 2 pojawi się wydarzenie The Dawning. Jest to event kończący rok 2017 i pozwalający nam wziąść udział w nowych aktywnościach przygotowanych specjalnie na tą okazję.

Po pierwsze, wydarzenie zmieni wygląd Wieży oraz Farmy. W miejscówkach społecznościowych pojawią się okolicznościowe dekoracje oraz zacznie padać śnieg.


Ponadto w Wieży znajdziemy różne schematy prezentów, które będziemy mogli podnieść i wyruszyć w kosmos, aby znaleźć odpowiednie przedmioty potrzebne do wykonania prezentu. Gdy nasz podarek będzie już gotowy, będziemy mogli dać go jednemu z NPC w Wieży lub gdziekolwiek indziej. Vendorzy chcąc się odwdzięczyć, również wręczą nam prezenty.

To nie koniec atrakcji w strefach lokalnych. Na Farmie będziemy mogli uczestniczyć w bitwie na śnieżki, natomiast w Wieży pogramy w hokeja.


W sklepie Eververse również nastąpią zmiany. Tess Everis w czasie trwania wydarzenia będzie sprzedawać rzeczy możliwe do zdobycia podczas eventu. Będą to specjalne pancerze, dla każdej z klas, nowe egzotyczne duszki, wróble i emotki. Wyszystkie te rzeczy będą także możliwe do wydropienia z Kamieni Milowych do wydarzenia.


Na koniec największa atrakcja jaką jest nowy tryb w Tyglu. Chaos (z ang. Mayhem) to wariacja Starcia, w której nasze umiejętności specjalne ładują się bardzo szybko, pozwalając nam bez ustanku korzystać z superów. Strażnicy grający w Destiny 1 powinni kojarzyć ten tryb.


Blog Bungie przeszedł w stan swoistego snu zimowego. Z tego powodu, aż do Nowego Roku nie przeczytamy żadnych nowych artykułów. Kolejnego posta od Bungie możemy spodziewać się na zakończenie wydarzenia The Dawning, a więc w okolicy 9 stycznia.