Żelazna Chorągiew "powiewa" nad Ostatnim Miastem

Żelazna Chorągiew "powiewa" nad Ostatnim Miastem

Lord Saladin wzywa wszystkich Strażników do reprezentowania Żelaznej Chorągwi!

Jesteśmy w trakcie Tygodnia Zwycięzców, podczas którego Nowa Monarchia świętuje wygranie ostatniego Faction Rally. Do wtorku, Executor Hideo sprzedaje miecz będący nagrodą dla wszystkich Strażników za uczestnictwo w wydarzeniu.


Gdy we wtorek o 10:00 chorągwie triumfatorów zostaną zajęte z masztów, na ich miejscu zawisną symbole Iron Bannera. Będzie to znak, że Lord Saladin przybył do Wieży, aby przetestować Strażników w evencie odbywającym się na cześć poległych Żelaznych Lordów, którzy przed wiekami bronili Ostatniego Miasta.


Zasady gry są proste, event odbywa się w Tyglu w jednym, konkretnym trybie, który zmienia się przy starcie, każdego Iron Bannera. Tym razem Lord Saladin na system zmagań wybrał Starcie. Za zwycięstwo w meczu dostajemy 5 żetonów, natomiast za porażkę 2 tokeny. To jednak nie wszytsko, kolejne żetony można zdobyć poprzez ukończenie dziennych wyzwań dostępnych w playliście Żelaznej Chorągwi.

Każde 20 tokenów, odpowiada jednemu engramowi od Lorda Saladina. Z owego engramu mamy szansę zdobyć specjalne pancerze i bronie przygotowane z myślą o tym evencie.


Kolejne nagrody to 2 emblematy, które zdobędziemy odpowiednio za:

- wygranie jednego meczu w Iron Bannerze (ten emblem pokazuje ile Żelaznych engramów otworzyliśmy),

- ukończenie sezonowego Kamienia Milowego polegającego na otwarciu 10 engramów u Saladina (będzie to ostatnia szansa na zdobycie tego emblematu ponieważ na początku grudnia rozpoczyna się nowy sezon).


Cały event potrwa dokładnie tydzień i zakończy się 28 listopada o 10:00. Wtedy to, Lord Saladin uda się do Żelaznej Świątyni, gdzie będzie czekał na rozpoczęcie kolejnej Żelaznej Chorągwi.


Na zakończenie warto dodać, iż do jutra (20 listopada) trwa event znany jako Clarion Call. Gdy jest on aktywny, mamy szansę na zdobycie podwójnych punktów XP za spełnienie określonych warunków. Tym razem, podwójne punkty zdobędziemy za grę z członkiem klanu.