Dodatkowa zawartość cyfrowa z Overwatch: Origins Edition już dostępna

Dodatkowa zawartość cyfrowa z Overwatch: Origins Edition już dostępna

Walka o lepsze jutro przenosi się do innych uniwersów Blizzarda!

Rozpoczęliśmy wprowadzanie dodatkowej zawartości cyfrowej z Overwatch: Origins Edition. Dodatkowe elementy w grach World of Warcraft, Diablo III, StarCraft II, Heroes of the Storm i Hearthstone są już dostępne dla wszystkich, którzy kupili w przedsprzedaży cyfrowe wydanie Origins Edition w sklepie Battle.net, w wersji na komputery PC z systemem Windows.

Co jest do zdobycia? Zobaczcie poniżej!

World of Warcraft: Mały Winston

OriginsEditionGoodies-Warcraft_OW_LightboxThumb_JP.jpg

Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston (ang. Baby Winston) to zwierzak, który zawsze dotrzyma wam kroku podczas walki z Płonącym Legionem. Tak samo jak w przypadku innych zwierzaków w World of Warcraft, Mały Winston zostanie dodany do ekwipunku postaci i będzie dostępny na wszystkich kontach World of Warcraft powiązanych z danym kontem Battle.net.

Diablo III: Skrzydła Łaski

OriginsEditionGoodies-Diablo_OW_LightboxThumb_JP.jpg

Niszczcie demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach otoczeni skrzydłami Łaski, a całe Sanktuarium dowie się o waszej przynależności do Overwatch! Aby dowiedzieć się, jak odebrać ten przedmiot, nefalemowie grający na PC i Mac powinni zapoznać się z artykułem na blogu, zaś gracze konsolowi powinni przeczytać wpis na anglojęzycznym forum.

StarCraft II: portety bohaterów

OriginsEditionGoodies-StarCraft_OW_Lightbox_JP.jpg

Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 nadacie tytułowi „bohatera sektora Koprulu” całkiem nowe znaczenie! Portrety te będą automatycznie odblokowane w profilu gracza.

Heroes of the Storm: Smuga

OriginsEditionGoodies-Heroes_OW_LightboxThumb_JP.jpg

Kawaleria przybyła! Dołączcie do Nexusa ze Smugą i zaskoczcie swoich wrogów błyskawicznymi atakami! Bohaterka ta zostanie automatycznie odblokowana w waszej kolekcji – w artykule na blogu Heroes of the Storm znajdziecie więcej informacji na temat Smugi w Nexusie.

Hearthstone: rewers kart

OriginsEditionGoodies-Hearthstone_OW_LightboxThumb_JP.jpg

Wygrywajcie mecze ze stylem dzięki przynależności do Overwatch potwierdzonej rewersem kart na motywach tej gry! Ten dostępny od aktualizacji 4.2.0 rewers zostanie automatycznie dodany do waszych kolekcji.

Pamiętajcie też, że oprócz opisanej dodatkowej zawartości cyfrowej, jeśli kupicie lub zamówicie w przedsprzedaży dowolną wersję gry Overwatch, w dniu premiery otrzymacie skórkę Noire dla Trupiej Wdowy! Więcej informacji na www.buyoverwatch.com.


Pytanie: Czy muszę kupić lub zamówić w przedsprzedaży grę Overwatch, aby odblokować tę dodatkową zawartość cyfrową?
Odpowiedź: Nie! Uprawnieni do odebrania dodatkowej zawartości w grach będą wszyscy, którzy kupią Overwatch: Origins Edition na dowolną platformę.

Kupiłem/Zamówiłem w przedsprzedaży Origins Edition, ale nie w sklepie Battle.net. Kiedy otrzymam dodatkową zawartość cyfrową?
Gracze, którzy kupią lub zamówią w przedsprzedaży pudełkowy egzemplarz Origins Edition, otrzymają dodatkową zawartość w grach po odebraniu zamówionego egzemplarza gry, najwcześniej 24 maja.

  • W przypadku komputerów PC dodatkowa zawartość cyfrowa zostanie odblokowana po zrealizowaniu na stronie zarządzania kontem Battle.net kodu dołączonego do pudełka.
  • Wersje pudełkowe na konsole i komputerowe systemy rozrywki będą zawierały dodatkowy kod do zrealizowania na stronie zarządzania kontem Battle.net. Po zrealizowaniu tego kodu zostanie odblokowana cała dodatkowa cyfrowa zawartość.

Co jeśli kupię w przedsprzedaży Origins Edition w PlayStation®Store albo w Sklepie Xbox Games?
Gracze, którzy kupią w przedsprzedaży wersję cyfrową Origins Edition w PlayStation®Store albo w Sklepie Xbox Games, będą uprawnieni do odebrania dodatkowej zawartości cyfrowej w grach od 24 maja.

Aby odebrać dodatkową zawartość cyfrową z Origins Edition, należy najpierw połączyć konto Battle.net z kontem PlayStation™Network lub kontem Xbox Live. Po połączeniu konta i uruchomieniu gry Overwatch pojawi się powiadomienie umożliwiające graczom odblokowanie całej dodatkowej zawartości cyfrowej dla danego konta Battle.net.

Czy mogę otrzymać dodatkową zawartość cyfrową wcześniej, jeśli skontaktuję się z obsługą klienta i przedstawię dowód zakupu?
Nie. Dział obsługi klienta nie będzie przesyłał przed premierą gry kodów do odblokowania dodatkowej zawartości cyfrowej – zarówno w przypadku wersji pudełkowych Overwatch, jak i kopii cyfrowych kupionych w PlayStation®Store albo w Sklepie Xbox Games.

Kiedy otrzymam skórki z Origins Edition w Overwatch?
Skórki z Origins Edition będą przyznawane graczom od 24 maja. Skórki te będą automatycznie odblokowane na ekranie „Bohaterowie” od pierwszego zalogowania.