Pewnej nocy w Karazhanie: Iglica - Tryb Heroiczny

Pewnej nocy w Karazhanie: Iglica - Tryb Heroiczny

Ostatnie skrzydło przygody "Pewnej nocy w Karazhanie", czyli Iglica, już dostępne, więc pora na ostatnią część heroika, aby zdobyć ten rewers:


1. Widmo Arana

Znalezione obrazy dla zapytania Hearthstone widmo arana

Moc specjalna: Pasywna, obydwaj gracze mają obrażenia zaklęć +5

Bonus: 15 pancerza


Boss nie jest ciężki. Wystarczy wybrać maga albo łowcę i wrzucić wszystkie zaklęcia zadające obrażenia. Wszystkie zaklęcia rzucamy w Arana, wdając się z nim w wyścig zaklęć, kto pierwszy dobierze lepsze zaklęcia, ten wygra! Należy jednak pamiętać, że boss może posiadać Counterspell!

2. Otchłarion

Znalezione obrazy dla zapytania Hearthstone otchłarion

Moc specjalna: Daj Twojemu bohaterowi +8 do ataku w tej turze

Bonus: 15 pancerza


Niebieski portal sprawia, że osoba/stronnik pod jego wpływem otrzymuje max. 1 pkt. obrażeń

Różowy portal sprawia, że osoba/stronnik pod jego wpływem otrzymuje furię wichru.

Dziecinnie prosty boss. Jednak, aby był prosty, musimy wykorzystać mechanikę bossów. Boss nie zaatakuje, jeżeli otrzyma obrażenia, ale nie zabije. Wybieramy czarnoksiężnika i restartujemy do czasu, aż dostaniemy na rękę startową Voidwalker i stawiamy go po prawej stronie, aby dostawał 1 pkt. obrażeń. Boss nie zaatakuje, wcześniej wyjaśniłem dlaczego. Po lewej stronie natomiast stawiamy stronników, aby otrzymali furię wichru. Nasza talia MUSI składać się ze stronników z prowokacją, gdyż Smok posiada zaklęcie, zmieniające zdrowie naszych stronników na 1 za 4 many.

3. Książe Malkezar


Etap 1: Nazra Dziki Topór

Moc specjalna: Przyzwij Orka 3/3 z Szarżą.

15 zdrowia


Etap 2: Książe Malkezar

Moc specjalna: Przyzwij 2 Gehennale 6/6.

Bonus: 30 pancerza

Jeden z ciekawszych i trudniejszych bossów w Karazhanie. Walka podzielona jest na 2 etapy. Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że nie działają talie OTK typu Worgen Wojownik, etap nr 2 zaczyna Malkezar, używając od razu Twisting Nether, czym czyści nam cały stół, dodatkowo zagrywa też pasywkę. Najlepsza klasą na tego bossa będzie Mag, który może zagrać pod koniec etapu 1 Counterspell, który będzie blokować Twisting Nether. Najlepszą talią maga będzie Echo Mag, polegający na rzucaniuFireball za 0 many. Za pomocą Emperor Thaurissan obniżamy koszt naszych Sorcerer's Apprentice i Echo of Medivh, Kiedy wiemy, że zabijemy Nazrę, zagrywamy Counterspell i Archmage Antonidas na stół. Counterspell blokuje Twisting Nether, zagrywamy Sorcerer's Apprentice o obniżonym koszcie, kopiujemy je za pomocą Echo of Medivh i zabijamy jak najszybciej Malkezara Fireball!