Blizzone mutuje - Mutation Creation Contest Winner

Blizzone mutuje - Mutation Creation Contest Winner

W tym tygodniu mutacja pochodzi od użytkownika Saito, który wygrał pierwszy konkurs polegający na stworzeniu własnej mutacji. Tym razem ohydne repliki największych bohaterów sektora Koprulu pojawiły sie na polu walki, aby zainspirować zastępy Amona prowadzące oblężenie Augustgradu. Wytrwajcie ten napór i obrońcie miasto.

Bohaterowie tygodnia

W tym tygodniu do walki stanęli JJThompson i Rupek. Jak ta dwójka poradziła sobie z wyzwaniem rzuconym w tym tygodniu przez społeczność? Zobaczcie sami:

Zasady mutacji

W tym tygodniu gramy na mapie Rifts to Korhal, znana nam wszytkom mapa, na której musimy niszczyć odłamy otchłani prze upływem limitu czasu. Dodają jej smaczku poniższe mutacje:

Heroes from the Storm - Każda fala atakujących będzie prowadzona przez coraz silniejszych wrogich bohaterów. Najpierw pojawiają się oni pojedynczo, później ich liczba wzrasta. Wśród nich możemy spotkać postacie znane z wszystkich części kampanii jak i z gier coop. Tabelka z każdym bohaterem, jego wytrzymałością i umiejętnościami jest dostępna w TYM poście na reddicie.

Inspiration - Wrogie heroiczne jednostki zapewniają swoim sojusznikom bonus do pancerza i prędkości ataku na niewielkim obszarze.

Hardened Will - Jeśli w okolicy wrogiej heroicznej jednostki znajduje się jakakolwiek inna wroga jednostka, to każde obrażenia zadawane jej są ograniczone do 10 punktów obrażeń. Działa to podobnie do starej umiejętności immortala, jednak redukcja obrażeń ma miejsce również wtedy, kiedy obrażenia będą pochodzić z umiejętności, a nie ze zwykłego ataku.


Nasi profesjonaliści mają też kilka własnych uwag do tej mutacji: po pierwsze najlepiej atakować tuż po odparciu wrogiej fali ataku, nie czekając zbyt długo. Najlepszą parą bohaterów będzie dowódca posługujący się niezliczoną ilością jednostek (Stukov, Zagara, Raynor), wraz z bohaterem dowodzącymi armią high-tech. Należy pamiętać, że tę mutację jest znacznie trudniej wygrać, jeśli naprzeciw nam staną jednostki zergowskie.

Co sądzicie pierwszej mutacji stworzonej przez społeczność i jak oceniacie jej trudność? Chcielibyście takich więcej? Czy jednak mutacje stworzone przez Blizzarda bardziej przypały wam do gustu?


Maszyna czasu

W zeszłym tygodniu mutacja została przytłumiona przez dwa bardzo ważne święta: dzień kobiet i dzień nerki. Jednak przy pomocy wehikułu zasilanego złotymi minerałami możemy wam pozwolić na wgląd w zamierzchle czasy, kiedy to ForAiur i Rupek walczyli z mutacja Grave Danger. Zapraszamy w przeszłość: