Rekrutacja - Blizzone szuka człowieka!

Rekrutacja - Blizzone szuka człowieka!

W związku z rozwojem portalu nasza redakcja poszukuje nowych, ambitnych twarzy. Rekrutujemy na stanowiska związane z tworzeniem treści, zarówno pisanych jak i wizualnych. Sprawdź co mamy do zaoferowania!

Blizzone.pl powstał jako amatorski projekt grupy znajomych, skupionych wokół różnych gier Blizzarda. Z czasem do zespołu dołączało coraz więcej osób, skupionych wokół wspólnego celu: tworzenia jak najlepszych materiałów opowiadających o grach, które kochamy. Organizacja samodzielnych turniejów oraz współtworzenie takich wydarzeń jak Pyrkon czy IEM Katowice pokazują jak duży potencjał tkwi w naszej załodze!

Nie spoczywamy jednak na laurach, przed nami kolejne duże wyzwania! Mnóstwo ciekawych projektów czeka na realizację, a udział w nich może stać się dla Was przepustką do niezwykle ciekawego środowiska twórców gier komputerowych oraz czołowych e-sportowców. Chętnie podzielimy się z Wami wszystkim co wiemy i zrobimy wszystko, żeby Wasze doświadczenia były jak najbardziej pozytywne. Tworzenie treści kreatywnych związanych z ulubionymi grami to również świetny sposób na poznawanie nowych ludzi. Gwarantujemy, że na Waszym koncie na battlenet przybędzie sporo nowych partnerów do wspólnego grania. Rangi i doświadczenie nie mają znaczenia!

Poszukujemy osób o różnym profilu zainteresowań:

  • Dział SC2: redaktor, streamer
  • Dział Overwatch: redaktor, lurker (osoba do wyszukiwania treści)
  • Dział Heroes of the Storm: redaktor, caster, admin
  • Dział Hearthstone: redaktor, (osoba do wyszukiwania treści)
  • Dział World of Warcraft: redaktor
  • Dział Kreatywny: montażysta video, grafik

Serdecznie zachęcamy do zgłoszeń, nawet jeśli nie jesteście pewni w jakiej roli spełnicie się najlepiej. Po krótkich konsultacjach bez wątpienia uda się znaleźć zajęcie, które będzie Wam dawać największą satysfakcję. Mile widziane jest doświadczenie, ale nie jest ono warunkiem nawiązania współpracy. Kluczowa jest energia, pasja oraz chęć uczenia się, cała reszta jest do wypracowania.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres rekrutacja@blizzone.pl. W mailu prosimy o krótką charakterystykę siebie i zaznaczenie jaką funkcją jesteście zainteresowani. Jeśli posiadacie jakieś starsze teksty Waszego autorstwa, niekoniecznie związane z tematyką gier, to prosimy o załączenie do zgłoszenia. W przypadku osób kandydujących na stanowiska casterów to prosimy w wiadomości załączyć linki do twitcha i/lub kanału na Youtube oraz specyfikację komputera. Montażyści wraz ze zgłoszeniem powinni pochwalić się próbkami swojej starszej działalności.

Jeszcze raz zachęcamy do aplikowania i dzielenia się swoją pasją z innymi!


Krzysztof "Plantago" Kotynia
Redaktor Naczelny działu Starcraft 2