Jest słońce, jest zabawa - nowe wydarzenie w Nexusie

Jest słońce, jest zabawa - nowe wydarzenie w Nexusie

W Nexusie rozpoczęło się nowe wydarzenie, którego tematem przewodnim jest letnia zabawa. Specjalne wakacyjne skrzynie pełne są unikatowego lootu!

Od 27 czerwca do tygodnia z 24 lipca trwać będzie wydarzenie Jest słońce, jest zabawa! W tym czasie, zamiast zwykłych, rzadkich i epickich, otrzymywać będziemy wakacyjne skrzynie z łupami. Podobnie będzie z tymi, które zakupimy za klejnoty. Znajdziemy w nich nowe skórki, wierzchowce, graffiti i portrety.

Swoje wakacyjne oblicze ujawnili Zszywaniec, Smuga oraz Tychus, którzy otrzymali letnie skiny. Dodatkową atrakcją będą z pewnością wierzchowce - deski surfingowe!Z okazji wakacji Blizzard uruchomił również loterię dla graczy, w której wygrać można skrzynie, gry a nawet wyjazd na Blizzcon 2017. Wystarczy, że w trakcie trwania wydarzenia będziecie... grać w Heroes of the Storm. Każdego dnia za wygrany mecz otrzymacie jeden kupon, który weźmie udział w losowaniu - co daje łącznie aż 7 kuponów tygodniowo. Niebiescy rozdają ponad milion skrzynek - dajcie znać, czy dopisze Wam szczęście!

Komentarze

Obrazek użytkownika Plantago
Plantago 28. Czerwiec 2017 - 6:50
Za każdy wygrany mecz? To może jakiś jeden wpadnie ^^