Toruń polskim centrum fantastyki? A jakże!

Toruń polskim centrum fantastyki? A jakże!

Już w najbliższy weekend odbędzie się objęty przez nas Patronatem Medialnym toruński Festiwal Fantastyki Copernicon! To wydarzenie skierowane do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna edycja (22-24 września) będzie już ósmą odsłoną festiwalu odbywającego się od 2010 roku na terenie Torunia. Jak co roku odbędzie się on na terenie Toruńskiej starówki – będzie to w tym roku 6 budynków oraz hala wystawców (na rynku nowomiejskim) i punkt akredytacyjny (na placu Rapackiego). Poglądową mapę z oznaczonymi lokalizacjami możecie znaleźć na stronie www.copernicon.pl .

Na uczestników czeka aż 16 różnorodnych bloków tematycznych. Pełny program festiwalu wraz z listą wszystkich atrakcji dostępny jest na stronie głównej wydarzenia. Gośćmi Coperniconu będą m.in. Andrzej Pilipiuk, Aneta Jadowska, Paweł Majka, Witold Vargas, Ilona Myszkowska, Simon Zack, Paweł Opydo, Katarzyna Babis, Szymon Adamus, Michał Kowal, Agnieszka Hałas oraz Jacek Komuda.

Zapraszamy Was w szczególności na Blok Gier Elektronicznych, gdzie ekipa Blizzone szykuje dla Was sporo atrakcji, w tym turniej i wolne granie zarówno w Heroes of the Storm oraz Hearthstone. Dołączcie do wydarzenia na FB, aby być na bieżąco!

EDYCJA, 2017-09-20: Regulamin Strefy Blizzone.pl (kliknij, aby otworzyć)