Wielki Bieg Gnomereganu!

Wielki Bieg Gnomereganu!

"Co roku Gnomy z daleka i okolic biorą udział w Wielkim Biegu z Gnomeregan do samego Booty Bay! Przypomina nam to, że żaden cel nie jest poza zasięgiem, nawet naszym! Niezależnie czy biegniesz szybko, czy powoli, samotnie czy z przyjaciółmi, dotrzesz do celu jeżeli tylko będziesz próbować!"


Wielki Bieg Gnomereganu zainspirowany został przez coroczne wydarzenie w community Running of the Gnomes, akcją charytatywną mającą na celu podnoszenie świadomości o raku piersi.
Blizzardowa wersja jest utworzona za zgodą organizatorów i w tym roku obie te imprezy odbywają się tego samego dnia - choć ta oryginalna organizowana jest tylko na kilku wskazanych serwerach.Wyścig

Data: Sobota 14.10

The Great Gnomeregan Run, jest jednym z nowych micro-świąt. W tym roku odbędzie się w sobotę, 14 października. W wyścigu będzie można wziąć udział przez cały dzień, ale tylko w tym jednym dniu.


Oczywiście w biegu biorą udział tylko gnomy, więc jeżeli nie posiadasz jeszcze takiego maleństwa, trzeba będzie zacząć od jego stworzenia. Po zaledwie kilku questach (i odkażeniu) znajdziemy się w miejscu startu - New Tinkertown.


Bieg rozpoczynamy akceptując quest The Great Gnomeregan Race

W czasie biegu odwiedzimy lokacje takie jak Ironforge, Deeprun Tram, Stomwind.
Stamtąd już pieszo przez Elwynn Forest, Duskwood, Stranglethorn Vale, aż do Booty Bay.

Cała trasa jest dobrze oznaczona, a nasz postęp liczony jest w mijanych bramkach.

W celu ukończenia wyścigu musimy zaliczyć co najmniej 34 bramki i dotrzeć do Booty Bay


Powodzenia i nie dajcie się zjeść Tygrysom Stranglethorn!