PREMIERA DESTINY 2 NA PC

PREMIERA DESTINY 2 NA PC

Strażnicy! Przeznaczenie Was wzywa!
Już jutro (24 października) nastąpi historyczna premiera Destiny 2 na PC! Aby jak najlepiej przygotować się na to wydarzenie, przedstawiamy Wam streszczenie wszystkich najważniejszych informacji dotyczących kontynuacji hitu od Bungie.

Na początek warto podać dokładny czas premiery. "Dwójka" zedebiutuje 24 października, równo o 19:00 czasu polskiego. Premiera odbędzie się o jednej porze na całym świecie, dlatego na poniższej mapce możecie zobaczyć, od której dokładnie będziecie mogli grać w kraju Waszego zamieszkania.


Druga ważna kwestia to wymagania sprzętowe. Nie zmieniły się one zbytnio od sierpniowej bety, ale warto je tutaj przytoczyć.

MINIMALNE
CPU: Intel Core i3-3250 3.5 GHz / Intel Pentium G4560 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
GPU: Nvidia GeForce GTX 660 2GB / GTX 1050 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
RAM:6GB

REKOMENDOWANE:
CPU: Intel Core i5-2400 3.4 GHz / i5-7400 3.5 GHz / AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz
GPU: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / GTX 1060 6GB / AMD R9 390 8GB
RAM: 8GB

MINIMALNE I REKOMENDOWANE:
System operacyjny: Windows 7 64-bit / Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit (Rekomendowany)
Miejsce na dysku: 68GB

Natomiast pod poniższym linkiem możecie sprawdzić wszystkie ustawienia graficzne dostępne w grze oraz ich wpływ na rozgrywkę. Warto się z tym zapoznać, aby wykrzesać całą moc z Waszych "blaszaków". https://www.geforce.com/whats-new/guides/destiny-2-pc-graphics-and-performance-guide


Kolejna sprawa to rozpiska pierwszych trzech tygodni od premiery Destiny 2 na PC.

Na powyższej grafice możecie zobaczyć co dokładnie będzie się działo w grze przez pierwszy okres jej istnienia. Warto dodać, że w listopadzie pojawią się także 2 ciekawe eventy. Pierwszy z nich to Iron Banner, a drugi nosi nazwę Faction Rally. Więcej o tych wydarzeniach napiszemy, gdy poznamy dokładną datę ich rozpoczęcia.


Na zakończenie przygotowaliśmy coś, co nakreśli Wam ogólny zarys wydarzeń przed Destiny 2.

Wieki temu, podczas pierwszej załogowej misji na Marsa ludzkość odkryła Wędrowca, potężną maszynę nieznanego pochodzenia. Owy przybysz obdarował nas niezwykłą mocą, a jego przybycie zapoczątkowało Złotą Erę. Po latach rozkwitu ludzkiej cywilizacji i skolonizowaniu Marsa oraz Wenus do Układu Słonecznego dotarła Ciemność, odwieczny wróg Travelera chcący go zniszczyć. Rozpoczęła się wielka wojna, która zdziesiątkowała ludzkość i doprowadziła do stracenia kolonii oraz Ziemii. Jedynym miejscem, w którym byliśmy bezpieczni zostało Ostatnie Miasto, chronione przez Wędrowca oraz Strażników. Strażnicy to żołnierze potrafiący władać Światłem, bezpośrednią mocą Travelera. Dzięki swoim umiejętnością Guardianie odnajdują i niszczą Czarne Serce, będące źródłem Ciemności. Jednak to nie koniec problemów. Podczas jednej z tajnych misji cały oddział Strażników zszedł pod powierzchnię Księżyca, aby zbadać tajemniczą aktywność Roju, gdzie natrafili na boga tej rasy - Crotę. Po zaciętej walce pokonali go, ale wkrótce do Układu Słonecznego przybył jego ojciec - potężny król Oryx, potrafiący władać umysłami innych istot. Tylko dzięki wzajemnej współpracy byliśmy w stanie go zabić i ocalić ludzkość przed zagładą.
W pewnym momencie królowa Przebudzonych poprosiła nas o pomoc. Podlegli jej Falleni zbuntowali się i wystąpili przeciwko monarchini. Mara Sov zwróciła się do Strażników z propozycją wspólnego schwytania przywódcy powstańców. Przy pomocy Variksa, ostatniego lojalnego Upadłego udało im się wyśledzić Skolasa i umieścić go w królewskim więzieniu. To jednak nie koniec kłopotów z tą rasą. Po kilku latach Falleni natrafili na pozostałości nanobiologicznej technologii SIVA. Ten kto umie się nią posługiwać ma moc umożliwiającą władanie wszechświatem. Strażnicy z trudem zatrzymali rozprzestrzeniającą się plagę i zniszczyli jej twory.