Zmiany dotyczące premierowych skórek i zestawów

Zmiany dotyczące premierowych skórek i zestawów

Kiedy opublikowaliśmy Heroes of the Storm 2.0, wprowadziliśmy daleko idące zmiany systemów progresji i nagród, umożliwiając wszystkim graczom zdobywanie przeróżnych elementów kosmetycznych wyłącznie poprzez rozgrywanie meczów. Otrzymaliśmy od tamtego czasu mnóstwo pozytywnych opinii i sugestii dotyczących tych zmian, ale z drugiej strony gracze zwrócili naszą uwagę na fakt, że obecnie trudniej jest zdobywać nowe elementy, kiedy nie są one już dostępne do nabycia za klejnoty.

Dziś chcemy podzielić się z wami garścią informacji o nadchodzących zmianach dotyczących premierowych zestawów i skórek bohaterów. Modyfikacje te powinny zaowocować większym zróżnicowaniem sposobów zdobywania tych elementów przez graczy w przyszłości.


Zestawy heroiczne i skórki dostępne wyłącznie za klejnoty

Wraz z nadchodzącą aktualizacją chcemy dać wam możliwość zakupu premierowych skórek bohaterów za klejnoty w dowolnym momencie w formie zestawu skórek – nawet jeśli ograniczony czasowo, premierowy zestaw danej postaci (jej zestaw heroiczny) został już usunięty z Kolekcji. Przykładowo: po usunięciu z Kolekcji nadchodzącego zestawu heroicznego Alexstrazy (mniej więcej 28 listopada) na jego miejsce pojawi się zestaw Mroczna Królowa Alexstraza. Ten zestaw skórek będzie przez nieograniczony czas dostępny do nabycia za klejnoty.

Od premiery Alexstrazy wszystkie skórki premierowe bohaterów będą sklasyfikowane jako dostępne wyłącznie za klejnoty. Nie będą one występować w skrzynkach z łupami i nie będzie ich można wykonać z zastosowaniem odłamków, ale pozostaną one na stałe dostępne do nabycia za klejnoty. Skórki dostępne wyłącznie za klejnoty będą wyraźnie wyszczególnione w interfejsie Kolekcji i powinno się je z łatwością dać odróżnić od skórek możliwych do samodzielnego wytworzenia.

Należy również nadmienić, że opisane wyżej zmiany będą mieć zastosowanie wyłącznie do premierowych skórek i zestawów nowych bohaterów. Wszelkie inne skórki związane z daną postacią, np. skórki Smoczego Aspektu Alexstrazy, nadal będzie można wykonać samodzielnie dzięki odłamkom. Będą się również pojawiać w skrzynkach z łupami. System zakupu pojedynczych nowych bohaterów również pozostaje bez zmian: kiedy zestaw premierowy zostanie zastąpiony przez zestaw skórek, taki bohater pozostaje na stałe dostępny do zakupu (jako pojedynczy element) za klejnoty lub złoto i będzie się mógł pojawiać w skrzynkach z łupami.


Zdobądźcie WSZYSTKIE skórki!

Otrzymaliśmy również wiele opinii od graczy, którzy byli nieco rozczarowani dotychczasowym podziałem skórek między skrzynki z łupami oraz sklep. Dzięki waszym głosom przyjrzeliśmy się sprawie i zmienimy zestawy heroiczne i zestawy skórek tak, aby zawierały wszystkie premierowe skórki danej postaci, i aby zebrać je wszystkie nie będziecie już zmuszeni do zdawania się na skrzynki z łupami.

Ponadto (w ramach radości z zapowiedzianych na BlizzConie 2017 nowych bohaterów) mamy zamiar sprawić, że zakup zestawów heroicznych i zestawów skórek Alexstrazy i Hanzo będzie się wam jeszcze bardziej opłacać! Zestawy te będą obejmować m.in. skórki z cyklu Mroczna Królowa Alexstraza (dostępne wyłącznie za klejnoty) za tę samą cenę, co nasze dotychczasowe zestawy heroiczne (obejmujące zazwyczaj bohatera i trzy skórki premierowe). Oznacza to, że otrzymacie dwie skórki więcej niż zazwyczaj bez ponoszenia dodatkowych kosztów! Niektórzy z przyszłych bohaterów trafią do Nexusa z mniej niż pięcioma skórkami, ale wciąż zdobędziecie wszystkie z nich po zakupie powiązanego zestawu skórek lub zestawów heroicznych.


Jak zawsze zachęcamy was do dzielenia się z nami swoimi wrażeniami na temat opisanych tutaj zmian, kiedy już zostaną one wprowadzone. Wasze opinie i sugestie pomogą nam określić, jak możemy przekazywać w ręce graczy nowe elementy ozdobne, oraz jakich zmian wymaga jeszcze gra.

Liczymy, że będziecie się wyśmienicie bawić u boku Alexstrazy. Do zobaczenia następnym razem w Nexusie!

InvisibleDividerLine_800x50.png