Zaczyna się Nexus Games Europe

Zaczyna się Nexus Games Europe

Nexus Games Europe to pierwszy amatorski turniej Heroes of the Storm z udziałem drużyn narodowych, którego faza grupowa zaczyna się już dziś o godzinie 18:00. Zobaczcie jaką informację na ten temat ma dla Was Blizzard.

Przeczesaliśmy zestawienia rankingowe w poszukiwaniu śmiałków chętnych do reprezentowania swoich krajów w rozgrywkach Nexus Games Europe – pierwszego amatorskiego turnieju w Heroes of the Storm z udziałem drużyn narodowych.

Konkurencja była bardzo zacięta, ale udało nam się wybrać najlepszych graczy z 16 różnych krajów, którzy będą reprezentować swoje ojczyzny w turnieju. Zapamiętaj datę 14 listopada (wtorek), bo wtedy właśnie rozpoczną się rozgrywki fazy grupowej.

Składy wszystkich zespołów oraz inne informacje znajdziesz w artykule poświęconym drużynom z Nexus Games Europe. Możesz się tam także zapoznać z pełnym harmonogramem rozgrywek, komentatorami oraz szczegółami dotyczącymi transmisji na żywo.

Miłego oglądania!

Polacy, w składzie PLRzuF, PLMaNa, PLzdoon, PLGugus i PLwolfz, rozpoczną rywalizację w grupie C, stając naprzeciw Hiszpanii, Holandii i Czech. Po zakończeniu fazy grupowej trwającej od dziś do niedzieli, play-offy (25-26 listopada) będą prowadzone w systemie pucharowym Bo5 (do trzech wygranych meczów).

Pula nagród przedstawia się następująco:

  • 300 USD dla każdego członka drużyn uczestniczących w turnieju
  • Dodatkowo po 300 USD dla każdego członka reprezentacji, która zakwalifikuje się do play-offów
  • Dodatkowo po 1000 USD dla każdego członka reprezentacji, która wygra turniej

Pozostaje trzymać kciuki za naszą reprezentację i życzyć Wam miłego oglądania! :)