Zapowiedź Zimowej Krainy Czarów 2017

Zapowiedź Zimowej Krainy Czarów 2017

Kilka dni temu na łamach oficjalnego kanału Youtube dotyczącego serii Overwatch opublikowany został kolejny materiał z cyklu Wiadomości od twórców, gdzie główny projektant gry, Jeff Kaplan, dzieli się ze społecznością różnymi nadchodzącymi nowościami. Tym razem padło na temat powracającego 12 grudnia wydarzenia Zimowa Kraina Czarów.


Oto, czego można się dowiedzieć z tego krótkiego, pięciominutowego filmiku:

  • Na potrzeby zimowego eventu zostanie wypuszczonych dużo nowych skórek dla różnych postaci, między innymi Hanzo, Złomiarza oraz Wieprza.
  • W trakcie Zimowej Krainy Czarów gracze będą mieli dostęp do wielu plansz będących odpowiednio przerobionymi pod klimat naszej pory roku starymi i dobrze znanymi społeczności mapami. Jeff wspomina nie tylko o King's Row i Hanamurze, ale również arenowej mapce Czarny Las.
  • Powróci event Śnieżkowa Ofensywa Mei, która będzie dostępna do rozegrania zarówno na mapie Antarktyda jak i na Czarnym Lesie.
  • Nowy rodzaj eventu: Polowanie na Yeti. Tryb będzie polegał na pojedynku 6v1, w którym drużyna sześciu Mei będzie próbowała wytropić oraz pokonać jednego gracza, sterującego "yeti" Winstonem. Będzie trzeba zrobić to jak najszybciej, zanim ofiara nie urośnie w siłę i sama nie stanie się łowcą. Tryb ten został stworzony ze sporym przymrużeniem oka i nie będzie wymagał ogromnych umiejętności od grających.

Tymczasem do zobaczenia w Overwatch już 12 grudnia. Pamiętajcie aby nie dokarmiać Winstona, tym bardziej jak gracie Mei! :-)